4 лютого 2019, Пн. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 890 грн.
від 890 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ghostemane?

1. Почути ядерну суміш хіп-хопу і металу.
2. Поринути в містичну, похмуру, по-своєму заряджаючу атмосферу.
3. Влаштувати слем під потужні біти.

4 лютого поспішай у клуб Atlas на концерт ексцентричного й агресивного Ghostemane. Потужного слему під важкі треки не оминути!

Слід за Pouya і Shakewell до Києва повертається їх добрий друг - Ghostemane. Цього року він без проблем забив фанатами до відмови клуб Closer. Тепер андерграундний репер бере нову висоту й збере київський клуб Atlas 4 лютого 2019 року.

Приїде Ерік Вайтні (так звуть музиканта) не з порожніми руками, а презентацією нового альбому N/O/I/S/E. Ерік несподівано його випустив на початку жовтня. Втім, так він робить з усіма своїми релізами, яких налічується до трьох-чотирьох на рік. Але цього разу Ерік взяв перерву в 12 місяців, щоб перевести дух і зібратися з силами.

N/O/I/S/E - це 12 треків тривалістю в півгодини. Настрій платівки можна вловити по обкладинці. На ній зображена рука з роздутими венами, яка тримає потерту, але дуже зазубрену пилу. Ghostemane знову пускає по рейках склад без гальм - темний, похмурий, лютий і як назва - нойзовий.

Справа в тому, що Ghostemane - не звичайний репер, який читає під треповий біт. Інтереси Ghostemane простягаються далеко за межі хіп-хопу. Його цікавлять і дез-метал, і блек-метал, і хард-рок, і хардкор. На цю музику його підсадив брат. Вона допомогла впоратися йому з втратою батька і стала основним вектором розвитку в його творчості.

"Моя мета - рухатися далі, поєднуючи жанри і створюючи щось для всіх слухачів: незалежно від того, шанувальник ти блек-металу, хіп-хопу чи навіть індастріалу", - повторює артист в кожному зі своїх інтерв'ю.

Концерти Ghostemane - повна темрява, в яку зрідка вривається неонове світло. Тіснота, постійна напруга і піт, що стікає по шиї за комір. І, звичайно, стрибки і слем. Багато слему. Якщо минулого разу Closer мало не порвався, то Atlas вмістить усіх охочих. Але це не точно.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Літні симфонії -10% на кожен 02 червня 19:00, Нд Літні симфонії Київ, КВЦ Парковий від 290 грн. Літні симфонії Вже не хочу 02 червня Літні симфонії КВЦ Парковий Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати