4 лютого 2019, Пн. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 890 грн.
від 890 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ghostemane?

1. Почути ядерну суміш хіп-хопу і металу.
2. Поринути в містичну, похмуру, по-своєму заряджаючу атмосферу.
3. Влаштувати слем під потужні біти.

4 лютого поспішай у клуб Atlas на концерт ексцентричного й агресивного Ghostemane. Потужного слему під важкі треки не оминути!

Слід за Pouya і Shakewell до Києва повертається їх добрий друг - Ghostemane. Цього року він без проблем забив фанатами до відмови клуб Closer. Тепер андерграундний репер бере нову висоту й збере київський клуб Atlas 4 лютого 2019 року.

Приїде Ерік Вайтні (так звуть музиканта) не з порожніми руками, а презентацією нового альбому N/O/I/S/E. Ерік несподівано його випустив на початку жовтня. Втім, так він робить з усіма своїми релізами, яких налічується до трьох-чотирьох на рік. Але цього разу Ерік взяв перерву в 12 місяців, щоб перевести дух і зібратися з силами.

N/O/I/S/E - це 12 треків тривалістю в півгодини. Настрій платівки можна вловити по обкладинці. На ній зображена рука з роздутими венами, яка тримає потерту, але дуже зазубрену пилу. Ghostemane знову пускає по рейках склад без гальм - темний, похмурий, лютий і як назва - нойзовий.

Справа в тому, що Ghostemane - не звичайний репер, який читає під треповий біт. Інтереси Ghostemane простягаються далеко за межі хіп-хопу. Його цікавлять і дез-метал, і блек-метал, і хард-рок, і хардкор. На цю музику його підсадив брат. Вона допомогла впоратися йому з втратою батька і стала основним вектором розвитку в його творчості.

"Моя мета - рухатися далі, поєднуючи жанри і створюючи щось для всіх слухачів: незалежно від того, шанувальник ти блек-металу, хіп-хопу чи навіть індастріалу", - повторює артист в кожному зі своїх інтерв'ю.

Концерти Ghostemane - повна темрява, в яку зрідка вривається неонове світло. Тіснота, постійна напруга і піт, що стікає по шиї за комір. І, звичайно, стрибки і слем. Багато слему. Якщо минулого разу Closer мало не порвався, то Atlas вмістить усіх охочих. Але це не точно.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати