25 листопада 2018, Нд. 17:00
Арт-центр Веры Холодной Одеса, ул. Французький Бульвар, 33
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

У шоу виступає естрадний гіпнотизер, член Східно-Європейської асоціації гіпнотерапевт і клінічних психологів, член Американської академії фокусників і ілюзіоністів IMS Віталій Ониськів за підтримки Гіпносторі за участю лікаря гіпнотерапевта Юрія Герасименко.

Історія гіпнозу нерозривно пов'язана з історією розвитку людства. Про гіпноз і навіювання можна прочитати в релігійних книгах всіх часів і народів. Слід сказати, що скільки існує людство, стільки існує і гіпноз. Але ставлення до гіпнозу було неоднозначним в різні періоди розвитку суспільства: від містифікації і захоплення до обмежень використання в лікувальній практиці. І тільки естрадні гіпнотизери в усі часи підтримували постійний інтерес публіки, демонструючи дивовижні можливості людського розуму.

Шоу проводиться в розважально-інтерактивному жанрі, з запрошенням бажаючих з числа глядачів в залі для демонстрації гіпнотичних феноменів.

план заходу

1. Вступне слово - міфи, легенди, історія гіпнозу - 15 хвилин

2. Запрошення на сцену охочих з числа глядачів в залі: гіпнотичні тести, гіпнотична індукція, демонстрація гіпнотичних феноменів - приклеювання, ілюзія ваги, холоду, спеки, амнезія цифр, власного імені. Навіювання запахів, смаків. Прості галюцинації, позитивні: гномики, різні звірі, в тому числі що говорять і ін. Негативні галюцинації - людина невидимка, рольова поведінка. Тривалість 60 хвилин

3.Заключеніе. Відповіді на питання - 10 хвилин