25 листопада 2018, Нд. 17:00
Арт-центр Веры Холодной Одеса, ул. Французький Бульвар, 33
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

25 листопада в арт-центрі Віри Холодної відбудеться розважальний захід, в ході якого ви побачите номери естрадного гіпнозу - «Гіпношоу».

Будуть розвіяні міфи і вірування про містику і шкоду гіпнозу для людини. На шоу не буде сеансу гіпнотізаціі всіх глядачів, лікувальних сесій і кодування. У номерах шоу може взяти участь будь-який з числа бажаючих глядачів і особисто переконатися в тому, що гіпноз насправді цілком фізіологічний стан і дарований нам природою для можливості фізичного і розумового розслаблення, оздоровлення, нормалізації роботи всіх органів і систем організму, активації ресурсів людини. Приходьте і ви відкриєте для себе чудовий світ гіпнозу.
У шоу виступає естрадний гіпнотизер Віталій Ониськів володар премії «Кращий естрадний гіпнотизер України 2018», артист оригінального жанру, фокусник член IMS (Міжнародної асоціації фокусників Америки), при поддерку «Гіпноstory» за участю лікаря-гіпнотерапевта Юрія Герасименко.

Схожі події

Каннські кейси та інсайти 26 червня 19:00, Ср Каннські кейси та інсайти Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Каннські кейси та інсайти Вже не хочу 26 червня Каннські кейси та інсайти Fedoriv Hub Придбати Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Вт Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 200 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати III Фестиваль 29 червня 10:00, Сб III Фестиваль "Фітнес для мозку" Київ, Палац Спорту від 1000 грн. III Фестиваль Вже не хочу 29 червня III Фестиваль "Фітнес для мозку" Палац Спорту Придбати Brand Yourself 07 липня 11:00, Нд Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 07 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати