12 листопада 2018, Пн. 10:15
Ramada Encore Kiev Київ, вул. Столичне шосе, 103
від 9900 грн.
від 9900 грн.

Галерея

Global inspiring forum у Києві - фото №1 Global inspiring forum у Києві
Global inspiring forum у Києві - фото №2 Global inspiring forum у Києві афіша
Global inspiring forum у Києві - фото №3 Global inspiring forum у Києві квитки
Global inspiring forum у Києві - фото №4 Global inspiring forum у Києві на concert.ua
Global inspiring forum у Києві - фото №5 Global inspiring forum у Києві фото
Global inspiring forum у Києві - фото №6 Global inspiring forum у Києві піти
Global inspiring forum у Києві - фото №7 Global inspiring forum у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на бізнес-подію Global inspiring forum?

1. I-Innovation: дізнаєтеся, як процеси глобалізації та діджиталізаціі змінять контекст майбутнього, і як трансформувати свій бізнес, щоб залишити конкурентів позаду.
2. I-Idea: отримаєте концепцію того, де шукати ідеї і як відкрити нові можливості там, де здавалось, що їх уже немає.
3. I-Inspiration: дізнаєтесь, як зарядити ідеєю всю команду і добитися переконливих результатів, або навіщо потрібно бути надихаючим лідером.
4. I-Implementation: відкриєте джерело сили для надрезультатів і отримаєте інструменти для виховання власної зіркової команди чемпіонів.

GLOBAL INSPIRING FORUM 2018

Сьогодні успіх прогресивного бізнесу визначається вмінням прискорюватися і виходити на новий рівень мислення.

Саме тому 12 листопада 2018 року пропонуємо Вам пройти шлях ВІД пошуку натхнення і народження ідеї ДО трансформації ідей в інновації та їх впровадження на GLOBAL INSPIRING FORUM 2018, який відбудеться в Києві.

Для цього ми запросили міжнародних спікерів, кожен з яких є експертом у своїй галузі, чий масштаб думки і величезний досвід надихає і вражає одночасно.

Сьогодні світ змінюється з неймовірною швидкістю! Прискорюйтесь і ви, щоб завжди бути на крок попереду обставин - сформуйте концепцію ваших 4 I: Inspiration, Idea, Innovation, Implementation на GLOBAL INSPIRING FORUM!

Про спікерів:

Кевін Гаскелл - ех-СЕО BMW, Porche і Lamborgini розповість Вам про надихаюче лідерство;
Фредрік Харен - топ-спікер щорічного лідерського саміту в Сінгапурі, в якому беруть участь 70000 учасників оффлайн і 400000 онлайн, автор світового бестселера «Idea book» поділиться досвідом пошуку нових нестандартних ідей;
Юхан Норберг - футуролог, режисер документального кіно і автор більше 20 бестселерів на тему глобалізації та економіки вразить Вас розповідями про інновації та думками про глобальні перспективи;
Расмус Анкерсен - світовий бізнес-спікер нового покоління, автор бестселера «Голодний в раю» поділиться досвідом щодо впровадження нових ідей в свій бізнес і про те, як імплементувати новий досвід в роботу команд.

8:30 – 9:00 – реєстрація учасників PLATINUM & VIP
9:00 – 10:30 – реєстрація учасників BUSINESS & STANDARD.

GLOBAL INSPIRING FORUM - ЦЕ ДЖЕРЕЛО ВАШИХ ПЕРЕКОНЛИВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ!

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Схожі події

YouTube. Шпаргалка маркетолога 23 листопада 18:00, Пт YouTube. Шпаргалка маркетолога Fedoriv Hub, Київ від 1500 грн. YouTube. Шпаргалка маркетолога Вже не хочу 23 листопада YouTube. Шпаргалка маркетолога Fedoriv Hub Придбати Ivana Chubbuck. Майстерність актора 21 листопада 09:00, Ср Ivana Chubbuck. Майстерність актора Київський драматичний театр на Подолі, Київ від 2400 грн. Ivana Chubbuck. Майстерність актора Вже не хочу 21 листопада Ivana Chubbuck. Майстерність актора Київський драматичний театр на Подолі Придбати Focus on LinkedIn: продажі та клієнти 22 листопада 19:00, Чт Focus on LinkedIn: продажі та клієнти Fedoriv Hub, Київ від 700 грн. Focus on LinkedIn: продажі та клієнти Вже не хочу 22 листопада Focus on LinkedIn: продажі та клієнти Fedoriv Hub Придбати High-Up Forum. Твори, Люби і Живи 24 листопада 18:00, Сб High-Up Forum. Твори, Люби і Живи Радмір Експохол, Харків від 490 грн. High-Up Forum. Твори, Люби і Живи Вже не хочу 24 листопада High-Up Forum. Твори, Люби і Живи Радмір Експохол Придбати