12 листопада 2018, Пн. 10:15
Ramada Encore Kiev Київ, вул. Столичне шосе, 103
від 9900 грн.
від 9900 грн.

Галерея

Global inspiring forum у Києві - фото №1 Global inspiring forum у Києві
Global inspiring forum у Києві - фото №2 Global inspiring forum у Києві афіша
Global inspiring forum у Києві - фото №3 Global inspiring forum у Києві квитки
Global inspiring forum у Києві - фото №4 Global inspiring forum у Києві на concert.ua
Global inspiring forum у Києві - фото №5 Global inspiring forum у Києві фото
Global inspiring forum у Києві - фото №6 Global inspiring forum у Києві піти
Global inspiring forum у Києві - фото №7 Global inspiring forum у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на бізнес-подію Global inspiring forum?

1. I-Innovation: дізнаєтеся, як процеси глобалізації та діджиталізаціі змінять контекст майбутнього, і як трансформувати свій бізнес, щоб залишити конкурентів позаду.
2. I-Idea: отримаєте концепцію того, де шукати ідеї і як відкрити нові можливості там, де здавалось, що їх уже немає.
3. I-Inspiration: дізнаєтесь, як зарядити ідеєю всю команду і добитися переконливих результатів, або навіщо потрібно бути надихаючим лідером.
4. I-Implementation: відкриєте джерело сили для надрезультатів і отримаєте інструменти для виховання власної зіркової команди чемпіонів.

GLOBAL INSPIRING FORUM 2018

Сьогодні успіх прогресивного бізнесу визначається вмінням прискорюватися і виходити на новий рівень мислення.

Саме тому 12 листопада 2018 року пропонуємо Вам пройти шлях ВІД пошуку натхнення і народження ідеї ДО трансформації ідей в інновації та їх впровадження на GLOBAL INSPIRING FORUM 2018, який відбудеться в Києві.

Для цього ми запросили міжнародних спікерів, кожен з яких є експертом у своїй галузі, чий масштаб думки і величезний досвід надихає і вражає одночасно.

Сьогодні світ змінюється з неймовірною швидкістю! Прискорюйтесь і ви, щоб завжди бути на крок попереду обставин - сформуйте концепцію ваших 4 I: Inspiration, Idea, Innovation, Implementation на GLOBAL INSPIRING FORUM!

Про спікерів:

Кевін Гаскелл - ех-СЕО BMW, Porche і Lamborgini розповість Вам про надихаюче лідерство;
Фредрік Харен - топ-спікер щорічного лідерського саміту в Сінгапурі, в якому беруть участь 70000 учасників оффлайн і 400000 онлайн, автор світового бестселера «Idea book» поділиться досвідом пошуку нових нестандартних ідей;
Юхан Норберг - футуролог, режисер документального кіно і автор більше 20 бестселерів на тему глобалізації та економіки вразить Вас розповідями про інновації та думками про глобальні перспективи;
Расмус Анкерсен - світовий бізнес-спікер нового покоління, автор бестселера «Голодний в раю» поділиться досвідом щодо впровадження нових ідей в свій бізнес і про те, як імплементувати новий досвід в роботу команд.

8:30 – 9:00 – реєстрація учасників PLATINUM & VIP
9:00 – 10:30 – реєстрація учасників BUSINESS & STANDARD.

GLOBAL INSPIRING FORUM - ЦЕ ДЖЕРЕЛО ВАШИХ ПЕРЕКОНЛИВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ!

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Схожі події

Каннські кейси та інсайти 26 червня 19:00, Ср Каннські кейси та інсайти Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Каннські кейси та інсайти Вже не хочу 26 червня Каннські кейси та інсайти Fedoriv Hub Придбати Brand Yourself 07 липня 11:00, Нд Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 07 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати III Фестиваль 29 червня 10:00, Сб III Фестиваль "Фітнес для мозку" Київ, Палац Спорту від 1000 грн. III Фестиваль Вже не хочу 29 червня III Фестиваль "Фітнес для мозку" Палац Спорту Придбати Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес 27 червня 19:00, Чт Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес Київ, Fedoriv Hub від 1500 грн. Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес Вже не хочу 27 червня Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес Fedoriv Hub Придбати