12 листопада 2018, Пн. 10:15
Ramada Encore Kiev Київ, вул. Столичне шосе, 103
від 9900 грн.
від 9900 грн.

Галерея

Global inspiring forum у Києві - фото №1 Global inspiring forum у Києві
Global inspiring forum у Києві - фото №2 Global inspiring forum у Києві афіша
Global inspiring forum у Києві - фото №3 Global inspiring forum у Києві квитки
Global inspiring forum у Києві - фото №4 Global inspiring forum у Києві на concert.ua
Global inspiring forum у Києві - фото №5 Global inspiring forum у Києві фото
Global inspiring forum у Києві - фото №6 Global inspiring forum у Києві піти
Global inspiring forum у Києві - фото №7 Global inspiring forum у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на бізнес-подію Global inspiring forum?

1. I-Innovation: дізнаєтеся, як процеси глобалізації та діджиталізаціі змінять контекст майбутнього, і як трансформувати свій бізнес, щоб залишити конкурентів позаду.
2. I-Idea: отримаєте концепцію того, де шукати ідеї і як відкрити нові можливості там, де здавалось, що їх уже немає.
3. I-Inspiration: дізнаєтесь, як зарядити ідеєю всю команду і добитися переконливих результатів, або навіщо потрібно бути надихаючим лідером.
4. I-Implementation: відкриєте джерело сили для надрезультатів і отримаєте інструменти для виховання власної зіркової команди чемпіонів.

GLOBAL INSPIRING FORUM 2018

Сьогодні успіх прогресивного бізнесу визначається вмінням прискорюватися і виходити на новий рівень мислення.

Саме тому 12 листопада 2018 року пропонуємо Вам пройти шлях ВІД пошуку натхнення і народження ідеї ДО трансформації ідей в інновації та їх впровадження на GLOBAL INSPIRING FORUM 2018, який відбудеться в Києві.

Для цього ми запросили міжнародних спікерів, кожен з яких є експертом у своїй галузі, чий масштаб думки і величезний досвід надихає і вражає одночасно.

Сьогодні світ змінюється з неймовірною швидкістю! Прискорюйтесь і ви, щоб завжди бути на крок попереду обставин - сформуйте концепцію ваших 4 I: Inspiration, Idea, Innovation, Implementation на GLOBAL INSPIRING FORUM!

Про спікерів:

Кевін Гаскелл - ех-СЕО BMW, Porche і Lamborgini розповість Вам про надихаюче лідерство;
Фредрік Харен - топ-спікер щорічного лідерського саміту в Сінгапурі, в якому беруть участь 70000 учасників оффлайн і 400000 онлайн, автор світового бестселера «Idea book» поділиться досвідом пошуку нових нестандартних ідей;
Юхан Норберг - футуролог, режисер документального кіно і автор більше 20 бестселерів на тему глобалізації та економіки вразить Вас розповідями про інновації та думками про глобальні перспективи;
Расмус Анкерсен - світовий бізнес-спікер нового покоління, автор бестселера «Голодний в раю» поділиться досвідом щодо впровадження нових ідей в свій бізнес і про те, як імплементувати новий досвід в роботу команд.

8:30 – 9:00 – реєстрація учасників PLATINUM & VIP
9:00 – 10:30 – реєстрація учасників BUSINESS & STANDARD.

GLOBAL INSPIRING FORUM - ЦЕ ДЖЕРЕЛО ВАШИХ ПЕРЕКОНЛИВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ!

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Схожі події

Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 25 січня 16:00, Пт Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 Київ, Fedoriv Hub від 750 грн. Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 Вже не хочу 25 січня Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 Fedoriv Hub Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 13 квітня 17:00, Сб Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Львів, Центр Довженка від 350 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 13 квітня Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Центр Довженка Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 20 квітня 18:00, Сб Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Київ, Chamber Plaza від 490 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 20 квітня Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Chamber Plaza Придбати Майстер-клас публічного виступу «Великі диктатори» Майстер-клас публічного виступу «Великі диктатори» 3 Події Майстер-клас публічного виступу «Великі диктатори» 27.01 - 10.02.2019