Gogol.love.ua

24 березня 2018, Сб. 17:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Gogol.love.ua у Києві - фото №1 Gogol.love.ua у Києві
Gogol.love.ua у Києві - фото №2 Gogol.love.ua у Києві афіша
Gogol.love.ua у Києві - фото №3 Gogol.love.ua у Києві квитки
Gogol.love.ua у Києві - фото №4 Gogol.love.ua у Києві на concert.ua
Gogol.love.ua у Києві - фото №5 Gogol.love.ua у Києві фото
Gogol.love.ua у Києві - фото №6 Gogol.love.ua у Києві піти
Gogol.love.ua у Києві - фото №7 Gogol.love.ua у Києві дивитись
Gogol.love.ua у Києві - фото №8 Gogol.love.ua у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Gogol.love.ua?

1. Свіжа постановка театру FantaziaNew здатна здивувати будь-кого!
2. Калейдоскоп найкращих творів великого класика.
3. Фантастична музика Мар'яни Головко, Vivienne Mort, Світлани Малюги та інших.

Давно не доводилося подивитися гідну і, головне, незаяложену постановку за мотивами творчості незабутнього Миколи Васильовича? Вам надзвичайно пощастило! 24 березня в МЦКМ ПУ (Жовтневому палаці) театральна група FantaziaNew представить власний оригінальний погляд на твори М. Гоголя, який вам точно припаде до смаку!

Gogol.love.ua - це не просто ще один спектакль, який на свій лад переказує сюжет повісті письменника. Молоді артисти під керівництвом режисера Тетяни Погребняк створили справжній шедевр драматургії, який, напевно, припав би до душі і самому Миколі Васильовичу.

Постановка представляє собою яскравий калейдоскоп найкращих творів письменника, серед яких «Сорочинський ярмарок», «Травнева ніч або утоплена», «Ніч перед Різдвом» та інші. Тексти класика оживають під музику Світлани Малюги, Мар'яни Головко, Vivienne Mort і «Квітки Цісик». У результаті ви зможете насолодитися чудовим спектаклем: повним музики, веселощів, ентузіазму і навіть пустощів.

Не пропустіть!

Схожі події

Благодійна вистава Лускунчик 29 вересня 12:00, Сб Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 50 грн. Благодійна вистава Лускунчик Вже не хочу 29 вересня Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль! 25 вересня 19:30, Вт Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль! ATLAS, Київ від 120 грн. Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль! Вже не хочу 25 вересня Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль! ATLAS Придбати Одружуйтесь зі мною 02 жовтня 19:00, Вт Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 200 грн. Одружуйтесь зі мною Вже не хочу 02 жовтня Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати