Гола правда

30 жовтня 2018, Вт. 19:30
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 149 грн.
від 149 грн.

Галерея

Гола правда у Києві - фото №1 picture
Гола правда у Києві - фото №2 picture
Гола правда у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Гола правда"?

1. Насолодитися незрівнянним гумором.
2. На час забути про всі повсякденні проблеми.
3. Отримати оригінальні відповіді на багато життєвих запитань.

Часто нам здається, що для того, щоб бути щасливим обов'язково треба бути красивим, багатим і відомим.

Герої цієї історії яскраво і барвисто доводять, що це не так. Що щирість часто важливіше за красу, а душевна гармонія в парі набагато важливіша багатства. А коли діти вже виросли, які цінності стануть найважливішими для них?

Ми копаємо вглиб чоловічої та жіночої психології. Проти того, що вони - різні, сподіваюся, ніхто заперечувати не буде. А ось нюанси, так би мовити, є. І, ось, тут ми і влаштовуємо фонтан найнеймовірніших і несподіваних ідей і історій. Вистава дивиться на одному диханні.

У цій виставі "Чорний квадрат" у якомусь сенсі робить те, що довгі десятиліття творив Голлівуд, - наполягає на перемозі добра над злом, любові над ненавистю, пристрасті над безпристрасністю, дарує відчуття зв'язку часів, вписує приватні долі у велику історію, захоплює пристрастями і втішає пронизливо-ніжним, мелодраматичним фіналом. Ви отримаєте емоційні "гойдалки". контрастні переживання і океан гумору і любові. Ви отримаєте те, заради чого людям потрібно справжнє мистецтво. І, слава Богу, у цій виставі, ми можемо це гарантувати.

Це не просто цікава і весела вистава, це нестримне еротичне хуліганство!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever 07 квітня 19:00, Нд Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Львів, Перший український театр для дітей та юнацтва від 140 грн. Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Вже не хочу 07 квітня Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Перший український театр для дітей та юнацтва Придбати