Гола правда

30 січня 2019, Ср. 19:30
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Гола правда"?

1. Насолодитися незрівнянним гумором.
2. На час забути про всі повсякденні проблеми.
3. Отримати оригінальні відповіді на багато життєвих запитань.

Часто нам здається, що для того, щоб бути щасливим обов'язково треба бути красивим, багатим і відомим.

Герої цієї історії яскраво і барвисто доводять, що це не так. Що щирість часто важливіше за красу, а душевна гармонія в парі набагато важливіша багатства. А коли діти вже виросли, які цінності стануть найважливішими для них?

Ми копаємо вглиб чоловічої та жіночої психології. Проти того, що вони - різні, сподіваюся, ніхто заперечувати не буде. А ось нюанси, так би мовити, є. І, ось, тут ми і влаштовуємо фонтан найнеймовірніших і несподіваних ідей і історій. Вистава дивиться на одному диханні.

У цій виставі "Чорний квадрат" у якомусь сенсі робить те, що довгі десятиліття творив Голлівуд, - наполягає на перемозі добра над злом, любові над ненавистю, пристрасті над безпристрасністю, дарує відчуття зв'язку часів, вписує приватні долі у велику історію, захоплює пристрастями і втішає пронизливо-ніжним, мелодраматичним фіналом. Ви отримаєте емоційні "гойдалки". контрастні переживання і океан гумору і любові. Ви отримаєте те, заради чого людям потрібно справжнє мистецтво. І, слава Богу, у цій виставі, ми можемо це гарантувати.

Це не просто цікава і весела вистава, це нестримне еротичне хуліганство!