Нова дата

Голі

21 березня 2021, Нд. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Голі у Києві - фото №1 Голі у Києві
Голі у Києві - фото №2 Голі у Києві афіша
Голі у Києві - фото №3 Голі у Києві квитки
Голі у Києві - фото №4 Голі у Києві на concert.ua
Голі у Києві - фото №5 Голі у Києві фото
Голі у Києві - фото №6 Голі у Києві піти

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу/грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: ФОП Куриленко Свелана
Контакти організатора:[email protected]

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Цього разу 22 березня на сцені київської Консерваторії ім. П.І.Чайковського Ви побачите яскраву комедію про подружні стосунки, про правду і брехню. Про розуміння.

Себастьян Тьєрі — французький актор і драматург, критики порівнюють його твори з творами Іонеско, Беккета, Адамова. Персонажі його п'єс — буржуа, жителі сучасного мегаполісу, в розмірене і спокійне життя яких раптом вдирається щось незрозуміле. Автором зачіпаються дуже серйозні проблеми, попри гумористичне і легке поєднання деталей водевілю і комедії положень з елементами театру абсурду. Вистава «Двоє голих чоловіків» - номінант премії Мольєра 2015 року.

Одного разу успішний адвокат, вірний чоловік і люблячий батько Ален Крамер прокинувся у себе вдома в одному ліжку зі своїм помічником Ніколя Пріу. Обидва чоловіки абсолютно нічого не пам'ятають, і повністю позбавлені одягу. Що ж сталося? Ні один, ні інший не в змозі пояснити, як вони опинилися в такій ситуації. І як на біду, їх в такому положенні застає дружина Алена, і Він готовий придумати все що завгодно, лише б зберегти свій шлюб. Намагаючись знайти відповіді на питання, як вони обидва опинилися в такій ситуації, їм доведеться не тільки переконувати навколишніх, але і вдивитися в самих себе. Де ховається правда?

Режисер Олексій Райт

Дійові особи та актори:
Ален Крамер - Богдан Адаменко
Катрін Крамер - Єлизавета Любимова
Ніколя Пріу - Сергій Анипченко
Молода жінка - Марта Донцова