30% на другий
22 березня 2020, Нд. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Голі у Києві - фото №1 Голі у Києві
Голі у Києві - фото №2 Голі у Києві афіша
Голі у Києві - фото №3 Голі у Києві квитки
Голі у Києві - фото №4 Голі у Києві на concert.ua
Голі у Києві - фото №5 Голі у Києві фото
Голі у Києві - фото №6 Голі у Києві піти

Про подiю

Цього разу 22 березня на сцені київської Консерваторії ім. П.І.Чайковського Ви побачите яскраву комедію про подружні стосунки, про правду і брехню. Про розуміння.

Себастьян Тьєрі — французький актор і драматург, критики порівнюють його твори з творами Іонеско, Беккета, Адамова. Персонажі його п'єс — буржуа, жителі сучасного мегаполісу, в розмірене і спокійне життя яких раптом вдирається щось незрозуміле. Автором зачіпаються дуже серйозні проблеми, попри гумористичне і легке поєднання деталей водевілю і комедії положень з елементами театру абсурду. Вистава «Двоє голих чоловіків» - номінант премії Мольєра 2015 року.

Одного разу успішний адвокат, вірний чоловік і люблячий батько Ален Крамер прокинувся у себе вдома в одному ліжку зі своїм помічником Ніколя Пріу. Обидва чоловіки абсолютно нічого не пам'ятають, і повністю позбавлені одягу. Що ж сталося? Ні один, ні інший не в змозі пояснити, як вони опинилися в такій ситуації. І як на біду, їх в такому положенні застає дружина Алена, і Він готовий придумати все що завгодно, лише б зберегти свій шлюб. Намагаючись знайти відповіді на питання, як вони обидва опинилися в такій ситуації, їм доведеться не тільки переконувати навколишніх, але і вдивитися в самих себе. Де ховається правда?

Режисер Олексій Райт

Дійові особи та актори:
Ален Крамер - Богдан Адаменко
Катрін Крамер - Єлизавета Любимова
Ніколя Пріу - Сергій Анипченко
Молода жінка - Марта Донцова