24-pay-mark Created with Sketch.

Гоня

24 травня 2024, пт. 19:00-21:00
Soul Pub Чернігів, Проспект Миру, 54
від 300 ₴
від 300 ₴

Про подiю

Гоня їде в тур українськими містами!

Гоня (Ігор Гутник) — львівський реп-виконавець, екс-учасник гурту "Глава 94" і співзасновних лейблу Africa Records. За більше ніж 10 років творчості артист став однією з найпомітніших постатей на сучасній українській реп-сцені. Номінант ряду музичних премій і учасник багатьох музичних фестивалів, Гоня продовжує залишатись відданим ідеям, які закладались в його музику з самого початку — прямота, чесність, жорстка безкомпромісність і протиставлення себе індустрії і шоу-бізнесу як чомусь фальшивому і несправжньому.

Виконавець презентує нову програму, в якій ви почуєте свіжі пісні з альбому "Головний біль", найкращі старі треки і вперше наживо виконає зовсім нові композиції, яких ще немає онлайн!
На сцені разом з ним робитимуть гаряче Polamav i DJ Chainbro.

А також — розіграші унікальних речей, несподівані аукціони і сюрпризи на кожному концерті: всі виручені кошти відправляться на закриття поточних зборів для ЗСУ.

Приходьте почути справжню, якісну українську музику і підтримати Збройні Сили України!

Артисти

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 700 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати