Good morning girls! Вірослава Новосильна

19 червня 2018, Вт. 08:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Літо – це маленьке життя. Час, коли день довгий, а вставати зранку одне задоволення. Щоб провести з користю кожну його хвилину, FEDORIV Hub розпочинає серію заходів Good morning girls!, які проходитимуть щовівторка о 8:00. Це можливість для тебе та твоїх подруг розпочати ранок цікаво та зарядитися позитивною енергією перед початком робочого дня.

Щоб твій день вдався, а ти відчувала себе бадьоро і виглядала на всі сто, почни свій ранок правильно - присвяти його собі. Приходь 19 червня о 8 ранку в FEDORIV Hub, отимай заряд натхнення та впевненості, щоб розпочати свою справу.

Вірослава Новосільна - CEO та фаундер SLOVA Tech PR, PR-агентства для технологічних стартапів та IT-бізнеса, ко-фаундер першої спільної конференції для IT-бізнесу та медіа Elevate Conference - розповість про те, які напрями існують у PR, яку користь вони можуть принести бізнесу або окремому спеціалісту.

Комунікації - це не тільки про котиків у Facebook. Правильна комунікаційна стратегія допоможе залучити нових клієнтів, посилить довіру до бренду і навіть захистить бізнес в період скандалів та криз. На лекції розберемо такі питання:
- особистий та продуктовий PR: який потрібен вам;
- що таке антикризовий PR і чому його треба готувати завчасно;
- як комунікувати з аудиторією та коли будуть помітні результати;
- чим PR на західних ринках відрізняється від українського;
- бонус: PR технологічного бізнесу.

Розклад заходу:
8:00 - знайомимося за чашкою латте;
8:20 - отримуємо заряд натхнення;
9:40 - не прощаємося, а говоримо: «до побачення»;
10:00 - заряджаємо позитивною енргією близьких.

Вартість квитка - 300 грн.
Ти можеш гарантувати собі та подругам корисний графік на все літо і придбати абонемент одразу на 13 зустрічей за 1500 грн.

Щовівторка впродовж літа-2018 о 8:00
FEDORIV Hub

Інші дати

Схожі події

Error Nights Kharkiv Vol. IV 28 вересня 19:00, Пт Error Nights Kharkiv Vol. IV Fabrika.space, Харків від 250 грн. Error Nights Kharkiv Vol. IV Вже не хочу 28 вересня Error Nights Kharkiv Vol. IV Fabrika.space Придбати Костянтин Коптелов: Change management 27 вересня 09:00, Чт Костянтин Коптелов: Change management Fedoriv Hub, Київ від 449 грн. Костянтин Коптелов: Change management Вже не хочу 27 вересня Костянтин Коптелов: Change management Fedoriv Hub Придбати FoReCH 13 листопада 10:00, Вт FoReCH Міжнародний Виставковий Центр, Київ від 100 грн. FoReCH Вже не хочу 13 листопада FoReCH Міжнародний Виставковий Центр Придбати VIVA! Вечір із зіркою: Оля Полякова 25 вересня 19:30, Вт VIVA! Вечір із зіркою: Оля Полякова CARIBBEAN club, Київ від 199 грн. VIVA! Вечір із зіркою: Оля Полякова Вже не хочу 25 вересня VIVA! Вечір із зіркою: Оля Полякова CARIBBEAN club Придбати