місто Богів

4 січня 2020, Сб. 19:00
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Місто Богів в Києві! Чекаємо вас 2020-01-04 о 19:00 на майданчику Театр Золоті Ворота, Київ.
Ви можете купити квитки на Місто Богів на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Місто Богів у Києві! Чекаємо на вас 1 грудня о 19:00 у Театрі «Золоті Ворота», Київ.

Чому варто піти на виставу "Місто богів"?

1. Насолодитися прекрасним спектаклем від театру «Золоті ворота».
2. Зрозуміти, що у світі можливо все.
3. Повірити в диво.

Вистава «Місто богів» за п'єсою «Випадок в місті Гога» словенського драматурга Славка Грума від білоруського режисера Юрія Дівакова продовжує #сезонбезвіз у театрі «Золоті ворота». Але не просто продовжує, а розширює межі нашого досвіду, адже спектакль зроблений на стику драматичного театру та театру предмета (театру ляльок).

Вистава ексцентрична та дуже незвичайний за формою, але якщо вам до душі артхаусне кіно та сучасний живопис – цей спектакль сподобається. Тут особисті історії мешканців одного міста перетворюються на хроніку людських мрій, фобій, гріхів і таємних бажань. Але що може бути цікавішим, ніж дізнаватися про чужі таємниці?

Увага, у виставі використовується ненормативна лексика!

Автор: Славко Грум (Словенія)
Режисер: Юрій Диваков (Білорусь)
Автори: Володимир Ковбель, Анастасія Бабій, Віталій Ажнов, Лілія Цвелікова, Андрій Поліщук, Анна Глухенька, Катерина Вишнева, Богдан Буйлук

Вистава має вікові обмеження: 18+

Ви можете купити квитки на Місто Богів на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром.