29 жовтня 2018, Пн. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 980 грн.
від 980 грн.

Галерея

Господин хороший в Одесі - фото №1 picture
Господин хороший в Одесі - фото №2 picture
Господин хороший в Одесі - фото №3 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт проекту "Господин хороший"?

1. Познайомитися з прямим спадкоємцем «Гражданина поэта»
2. Від пародій на класику до частівок, байок, пісень і шансону.
3. Нова програма - «ГАВНОВОПРОС!» - це своєрідна прес-конференція, відповіді «Господина хорошего» на актуальні питання сучасності.

Проект «Господин хороший» з програмою «ГАВНОВОПРОС!».

Проект «Господин хороший» - прямий спадкоємець «Гражданина поэта», який народився в 2011 році і набрав воістину всенародну популярність.

Спочатку «Гражданин поэт» представляв собою безсоромні варіації на вірші поетів-класиків в знущальному їх виконанні Михайлом Єфремовим. Зміст типового «художнього твору» - поетичний відгук на найгучнішу політичну подія кожного тижня.

Після похорону «Гражданина поэта», влаштованих двічі на очах 12 тисяч глядачів «на прохання трудящих», проект був переформатований в «Господин хороший».

Від згаданих уже пародій на класику до частівок, байок, пісень і шансону.

За весь час існування «Гражданин поэт» і «Господин хороший» дали більше 100 концертів в Нью-Йорку, Києві, Лос-Анджелесі, Харкові, Лондоні, Львові, Сан-Франциско, Одесі, Берліні, Дніпропетровську, Тель-Авіві і т. д.

Нова програма - «ГАВНОВОПРОС!» - це своєрідна прес-конференція, відповіді «Господина хорошего» на актуальні питання сучасності.

Звісно, до моменту українських гастролей «Господина хорошего» життя підкине автору масу нових актуальних сюжетів. Жанр «ньюзікл», з яким «Господин хороший», як і «Гражданин поэт», не змінюють собі з самого народження, зобов'язує їх оновлювати програму кожного концерту відповідно до найнеприємніших новин сучасності. Для них це непосильне, здавалося б, завдання - гавновопрос.

Обличчя проекту: Михайло Єфремов - «Гражданин». У презентації не потребує.

Мозок проекту: Андрій (Орлуша) Орлов - «Поэт». Найбільш затребуваний поет інтернет-простору російськомовної аудиторії.

Двигун проекту: Андрій Васильєв - «ЮРІЙГАГАРІН». Багаторічний керівник Видавничого Дому «Коммерсант» і газети «Коммерсант-Україна».

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати