Пан Хороший

24 листопада 2020, Вт. 19:00
від 280 грн.
від 280 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Подію перенесено з 05.04 на 24.11! Квитки залишаються дійсними!

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону:(048) 7723372

Чому варто піти на концерт проекту "Пан хороший"?

1. Познайомитися з прямим спадкоємцем «Громадянина поета»
2. Від пародій на класику до частівок, байок, пісень і шансону.
3. Абсолютно НОВА програма.

Проект «Пан хороший» 24 листопада з новою програмою в одеському театрі Музичної комедії!

Проект «Пан хороший» - прямий спадкоємець «Громадянина поета», який народився в 2011 році і набрав воістину всенародну популярність.

Абсолютно нова програма до моменту українських гастролей приурочених до дня сміху і дурня - це своєрідна прес-конференція, відповіді «Пана Хорошого» на актуальні питання сучасності.

Природно, до приїзду «Пана Хорошого» життя підкине автору масу нових актуальних сюжетів. Жанр «ньюзікл», з яким «Пан Хороший», як і «Громадянин Поет», не змінюють з самого народження, зобов'язує їх оновлювати програму кожного концерту відповідно до найнеприємніших новин сучасності.