ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО

Got to be free або Маєш бути вільним

29 - 31 березня 2020 18:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Увага! Виставу перенесено. Нова дата події поки не затверджена. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: Київський театр на Подолі
Контакти організатора: https://theatreonpodol.com/

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто піти на рок-мюзикл «Got to Be Free, або Маєш бути вільним»?

1. Цього разу театр пропонує переосмислити важливі історичні події.
2. Постановка допоможе кожному поглянути на те, як змінилося за останні роки українське суспільство.
3. Тут звучить якісна українська музика у виконанні живого оркестру та рок-бенду.

Театр на Подолі представляє рок-мюзикл «Got to Be Free, або Маєш бути вільним». Сильні емоції – забезпечені!

Головне завдання, яке перед собою ставили творці вистави, – переосмислення важливих для країни історичних подій, перетворення їх у художній твір. У результаті вийшов альманах-рефлексія, що складається з новел про події українського «Майдану». Це революція, що поклала початок єднання суспільства, закликала кожного до доленосного вибору.

Кожна історія – внутрішній порив до свободи. Це пошуки майбутнього для цілої нації, що йде проти війни, що відстоює власну гідність.

Живе звучання оркестру та рок-бенду, сучасна хореографія та яскраві спецефекти перетворюють події Майдану в справжнє голлівудське шоу.

У 2018 році постановка стала хедлайнером фестивалю української культури Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival.

Вистава багатомовна.
Автор пісень та продюсер – Володимир Лавренчук.
Режисер – Віталій Малахов.

Чекаємо на вас!

Схожі події

Дівич-вечір 01 червня 19:00, Пн Дівич-вечір Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 180 грн. Дівич-вечір Вже не хочу 01 червня Дівич-вечір Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Імперія ангелів Нова дата 01 жовтня 19:30, Чт Імперія ангелів Київ, Київська Консерваторія від 190 грн. Імперія ангелів Вже не хочу 01 жовтня Імперія ангелів Київська Консерваторія Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 15:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 18:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати