Готуємося до конкурсу. Вікторія Корнюш і Кір Каплуновський

16 березня 2019, Сб. 14:00
In-Jazz Київ, бульв. Дружби Народів, 1
від 400 грн.
від 400 грн.

Про подiю

Чому варто піти на подію Готуємося до конкурсу. Вікторія Корнюш і Кір Каплуновський?

1. Дізнайтеся, як уникнути типових помилок при підготовці до участі в музичних конкурсах від фахівців-практиків.
2. Отримати унікальні знання про реальний стан за лаштунками конкурсів з перших рук.
3. Це можливість вчасно внести корективи в програму підготовки до конкурсу і отримати правильну мотивацію для успішного розвитку.

На численні прохання батьків, педагогів і потенційних учасників ми продовжуємо цикл корисних освітніх подій для тих, хто готується до музичних/вокальних конкурсів!

На цей раз у нас в гостях два відомих експерта-практика:
Вікторія Корнюш - провідний психолог більш ніж 80-ти телепроектів України, таких як: "Х-Фактор", "Україна має талант", "Голос діти" "Зірка + Зірка", "Танцюють всі", "Як дві краплі» і багато інших, поділиться секретами психологічної підготовки артиста до участі в музичному конкурсі / шоу.

Автор методики "Основи психо - емоційної стабільності артиста в період підготовки і під час виступу на сцені", безлічі статей і досліджень в сфері психології сприйняття мистецтва, Вікторія також консультує відомих медіа-персон в сфері публічної діяльності, навчає мистецтву формування іміджу молодих артистів.

Кір Каплуновський - володар Гран-прі всеукраїнських та міжнародних конкурсів, серед яких: «Слов'янський Базар" 2005 p., «Східний Базар» 2013р., «Baltic Voice» 2015 року, Gdynia OPEN (2018 р.), суперфіналіст телевізійного шоу «Х-фактор», артист, педагог, режисер, член журі різних вокальних конкурсів розповість про підготовку і виступі на конкурсі, а також про те, як і що саме оцінює журі.

Вас чекає насичена (4 години) програма, що складається з трьох частин:

1 частина. Підготовка артиста до конкурсу:
- вибір категорії конкурсу;
- вибір репертуару;
- вибір костюма;
- робота з голосом;
- формування образу;
- основні помилки, які роблять на цьому етапі.

2 частина. Виступ на конкурсі:
- 5 кроків до виходу на сцену;
- як підкорити зал за перші 7 секунд;
- як утримати увагу глядача протягом усього виступу;
- геометрія роботи з залом;
- поведінка в непередбачених ситуаціях;
- що очікує журі від виконання конкурсанта;
- базові помилки учасника на цьому етапі виступу.

3 частина. Як не перетворити участь конкурсі в психо-травму?

Про це, і не тільки, наші спікери розкажуть вже 16.03.19 для тих щасливчиків, хто встигне зареєструватися та сплатити свою участь.

Плануйте заздалегідь свій графік! Кількість місць обмежена.

Схожі події

Brand Yourself 06 липня 11:00, Сб Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 06 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати Brand Yourself 07 липня 11:00, Нд Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 07 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» 23 червня 16:00, Нд Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Одеса, Літній театр Морвокзал від 100 грн. Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Вже не хочу 23 червня Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Літній театр Морвокзал Придбати Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес 27 червня 19:00, Чт Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес Київ, Fedoriv Hub від 1500 грн. Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес Вже не хочу 27 червня Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес Fedoriv Hub Придбати