24-pay-mark Created with Sketch.

Вечір вистав сучасного танцю проєкту “Говори тілом”

8 жовтня 2023, нд. 19:00
Палац Культури Рівне, вул. Червонія, 6
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Подія "Вечір вистав сучасного танцю проєкту “Говори тілом”" у Рівному відбудеться 2023-10-08 в 19:00 на локації Палац Культури.
Ви можете зручно придбати квитки на "Вечір вистав сучасного танцю проєкту “Говори тілом”" на Concert.ua онлайн.Платформа сучасного танцю презентує:

“Dance Macabre. Безсмертний танок” / “Сліди”

2 вистави в рамках проєкту “Говори тілом”

Сьогодні загроза існуванню України знову перестала бути фактом минулого, тому митці, хореографи, танцівники відчувають потребу осмислювати в своїх роботах виклики, з якими стикається кожен українець. Мова тіла і танець дають змогу говорити про найскладніше, для чого бракує слів.

Danse macabre. Безсмертний танок

Ця мініатюрна постановка народжена на перетині танцю, фізичного театру й музики. Переплетіння експериментальних пошуків із традицією, живе звучання колісної ліри та сучасний танець запропонують вам не тільки ефектну форму, але й важливі та глибокі сенси. Кругообіг, а головне — взаємозалежність Життя і Смерті, місце людини в цій одвічній круговерті — ось на чому зосереджується вистава. Дві перформерки на 30 хвилин занурять вас у химерний та одночасно чарівний світ сучасного танцювального театру.

Режисер та художник — Богдан Поліщук

Хореографка, перформерка — Олександра Магера

Лірниця, перформерка — Варвара Турта

Художниця зі світла — Світлана Змєєва

Сліди

В основі роботи — ідеї К. Г. Юнга про колективне несвідоме. Наші дії в теперішньому обумовлені тим, що сталося в минулому, а наша поведінка — дзеркало попередніх поколінь. Зв’язок з ними не обмежується лише пам’яттю.

Вистава “Сліди” — це танцювальна візуалізація скутків психологічних травм, що зумовлені історичними трагедіями. Вони показують, як наша культура, наші відносини з людьми і наша доля можуть бути визначені минулим. Але варто пам’ятати, що ці відбитки також можуть стати ключем до того, як змінити сценарій нашого майбутнього.

Хореографка — Тетяна Знамеровська

Перформерки — Катерина Погорєлова, Тетяна Знамеровська

Композитор — Іван Гаркуша (John Hope)

Сценограф, художник з костюмів — Олег-Родіон Шуригін-Грекалов

Художниця зі світла — Світлана Змєєва

В рамках події також відбудеться презентація YouTube-каналу ”Let the body speak”, на якому зібрані відеороботи українських танцівників та хореографів, створених під час війни.

Захід організовано Платформою сучасного танцю (Україна) в рамках проєкту Говори тілом/Let the body speak, який відбувається за підтримки Українського культурного фонду і Trust for Mutual Understanding