24-pay-mark Created with Sketch.

Говори зі мною...

від 300 ₴

Про подiю

  • Кохання - це коли відстань не має значення.
  • Кохання - це в момент небезпеки думати лише про нього чи про неї, а не про себе. Кохання - це знати, що в твоєму житті є хтось, з ким ваша спільна молодість лишається назавжди.
  • Кохання - це в час найбільшого страху згадати про те, що вас двоє, і відчути спокій.
Поетична вистава "Говори зі мною..." - це вірші українських чоловіків-поетів, адресовані жінкам.

Це коли здається, що навколо сама темрява, але світло любові пробивається крізь бетонні стінні.

Це коли всі слова, окрім поезії, зайві.

Увага! У виставі присутні звуки вибухів.

Вистава «Говори зі мною...» створена на основі поезії Юрія Андруховича, Юрія Іздрика, Дмитра Павличка, Дмитра Лазуткіна, Івана Франка, Василя Стуса, Бориса Гуменюка, Миколи Вінграновського, Івана Драча та Олександра Олеся в сучасній театральній інтерпретації. Спільний проєкт Київського театру "VERITAS" та Центру Леся Курбаса.
  • Тривалість вистави 50хв.
  • Режисерка та авторка сценарію – Олександра Кравченко
  • Акторки: Вероніка Хникіна, Анастасія Ковальчук, Ана Паламарка, Поліна Еккерт.
20% від збору за квитки ми передаємо на потреби бійців ЗСУ.
УВАГА! У нас діє вільна посадка. Ви купуєте вхідний квиток і обираєте найзручніше для себе місце.

Схожі події

МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 05 липня 18:00, пт МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 550 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 05 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Конотопська відьма 26.05, 08.06, 18.06 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма 26.05, 08.06, 18.06 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Дивні люди. Що жінці добре, то мужику кредит 24 травня 19:00, пт Дивні люди. Що жінці добре, то мужику кредит Київ, Будинок архітектора від 290 ₴ Дивні люди. Що жінці добре, то мужику кредит Вже не хочу 24 травня Дивні люди. Що жінці добре, то мужику кредит Будинок архітектора Придбати Чоловік моєї дружини 28 травня 19:00, вт Чоловік моєї дружини Київ, Будинок Кіно від 300 ₴ Чоловік моєї дружини Вже не хочу 28 травня Чоловік моєї дружини Будинок Кіно Придбати