GRAI

13 серпня 2020, Чт. 19:00
kooperativ Київ, ул. Сечевых Стрельцов, 23а
від 349 грн.
від 349 грн.

Про подiю

Зверніть, будь ласка, увагу: Нова локація та дата - kooperativ, 13 серпня

Ви можете придбати квитки на GRAI на Concert.ua онлайн.


GRAI — це американський формат театральної імпровізації, адаптований для українського глядача.

За 50 років існування в США, шанувальниками цього жанру стали мільйони людей. Український глядач лише знайомиться з ним і важливо, щоб перша зустріч пройшла успішно. До вашої уваги, обдаровані та яскраві молоді люди, які об’єдналися в шоу театральної імпровізації GRAI!

Що таке імпров-шоу?

На концертах, виставах і стендапах, ви є лише глядачем. Але на імпров-шоу все навпаки: ви - частина команди, саме ви задаєте теми, які хвилюють вас найбільше, які і обіграють актори.

Що таке театральна імпровізація?

Це не просто короткі етюди на обрану тематику - тут народжуються справжні вистави з заплутаними сюжетними лініями і колоритними персонажами. Певною мірою, це баттл між акторами та глядачами, де завдання перших — здивувати неочікуваним поворотом, а інших — поставити нетривіальну задачу.

Що таке GRAI?

Актори GRAI — випускники ImprovisationSchool, студії театру «Чорний квадрат» та Американської школи імпровізації UCB. Вони створили новий для України формат шоу з ігор відомих імпров шкіл Чикаго, Нью-Йорку і Лос-Анджелесу. Місія GRAI — захопити глядача кращими форматами довгої імпровізації.

Слоган команди «Ваша історія — наша гра!» говорить про максимальне залучення глядача в процес створення шоу. Кожен виступ — це експерименти, що ми створюємо разом з гостями і вистава, яка ніколи не повториться.

Режисер і художній керівник шоу: Юрій Кляцкін.

Схожі події

Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 15.08 - 28.08.2020 тітка Чарлея 19 серпня 20:00, Ср тітка Чарлея Одеса, Літній театр від 50 грн. тітка Чарлея Вже не хочу 19 серпня тітка Чарлея Літній театр Придбати Странный спектакль день 1 15 серпня 19:00, Сб Странный спектакль день 1 Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Странный спектакль день 1 Вже не хочу 15 серпня Странный спектакль день 1 Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати