GRAI

29 травня 2020, Пт. 19:00
FEDORIV HUB Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 249 грн.
від 249 грн.
Обрати квиток

Про подiю

GRAI у Києві! Чекаємо на вас 29 травня о 19:00 у FEDORIV Hub.

Ви можете придбати квитки на GRAI на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


GRAI — це американський формат театральної імпровізації, адаптований для українського глядача.

За 50 років існування в США, шанувальниками цього жанру стали мільйони людей. Український глядач лише знайомиться з ним і важливо, щоб перша зустріч пройшла успішно. До вашої уваги, обдаровані та яскраві молоді люди, які об’єдналися в шоу театральної імпровізації GRAI!

Що таке імпров-шоу?

На концертах, виставах і стендапах, ви є лише глядачем. Але на імпров-шоу все навпаки: ви - частина команди, саме ви задаєте теми, які хвилюють вас найбільше, які і обіграють актори.

Що таке театральна імпровізація?

Це не просто короткі етюди на обрану тематику - тут народжуються справжні вистави з заплутаними сюжетними лініями і колоритними персонажами. Певною мірою, це баттл між акторами та глядачами, де завдання перших — здивувати неочікуваним поворотом, а інших — поставити нетривіальну задачу.

Що таке GRAI?

Актори GRAI — випускники ImprovisationSchool, студії театру «Чорний квадрат» та Американської школи імпровізації UCB. Вони створили новий для України формат шоу з ігор відомих імпров шкіл Чикаго, Нью-Йорку і Лос-Анджелесу. Місія GRAI — захопити глядача кращими форматами довгої імпровізації.

Слоган команди «Ваша історія — наша гра!» говорить про максимальне залучення глядача в процес створення шоу. Кожен виступ — це експерименти, що ми створюємо разом з гостями і вистава, яка ніколи не повториться.

Режисер і художній керівник шоу: Юрій Кляцкін.