Grand Christmas Concert

25 грудня 2019, Ср. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Grand Christmas Concert в в Одесі! Чекаємо вас 2019-12-25 о 19:00 на майданчику Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете купити квитки на Grand Christmas Concert на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Кращі Різдвяні світові та вітчизняні хіти у виконанні Одеського симфонічного оркестру "BLACK SEA" ORCHESTRA і РОК ГРУПИ!

Уже багато років, як стало традицією проводити наші різдвяні концерти 25 грудня і в цьому році Ви почуєте найвідоміші пісні і твори, присвячені святому Різдва.

Ефектне і не забутнє виконання в оригінальних аранжуваннях оркестру в складі 40 оркестрантів і рок групи під керівництвом дипломованого диригента Олесі Пістовой, а також кращі голоси Одеси: Роман Руссу, Анастасія Букіна, Одетта Імперіалі, Андрій Малинич!

Дитячий хор школи ім Столярського, під керівництвом Тетяни Олександрівни Яковчук, підготували яскраві новорічні пісні спільно з оркестром і акапельно!

Світлове шоу і новорічний декор сцени подарують Вам незабутній казковий вечір.

Найкраще, що може з вами статися в Різдвяну ніч!

Схожі події

Рок баллады в саду. Виртуозы Киева 14 серпня 19:00, Пт Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 400 грн. Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Вже не хочу 14 серпня Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати JONY Нова дата 15 серпня 22:00, Сб JONY Одеса, Red Line від 600 грн. JONY Вже не хочу 15 серпня JONY Red Line Придбати Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт 09 вересня 19:00, Ср Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Київ, D12 від 390 грн. Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Вже не хочу 09 вересня Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт D12 Придбати