Grand Orchestra. Симфонічний проект "Кінолегенди"

25 грудня 2019, Ср. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

«Кінолегенди» - так називається нова програма GRAND Orchestra, з якої він виступить 4 грудня в 19.00 в Одеському оперному театрі.

Улюблені фільми ми переглядаємо десятки разів, а хороші саундтреки слухаємо сотні і навіть тисячі разів, і якщо кіно - це магія, то музика - це чарівна паличка, без якої, як відомо будь-якому починаючому чарівникові Хогвартса, особливо не наколдуешь.

«Кінолегенди» - це легендарна музика, яка стала частиною одних з кращих фільмів за всю історію кіно. Музика, що з перших нот малює в нашій уяві ту саму атмосферу, що наповнює задум режисера.

«Зоряні війни», «Назад в майбутнє», «Привид опери», «Месники», «Джеймс Бонд», «Бережися автомобіля» ... Всі ці фільми цінителі кіно дізнаються з перших нот.

Але ж це тільки частина програми "кінолегенди" від GRAND Orchestra! І нам здається, що після концерту, ви неодмінно захочете переглянути один з фільмів, з яких почуєте знамениті саундтреки.

Парадокс, але європейські слухачі раніше познайомилися з GRAND Оrchestra, оцінивши виконання музикантів повними залами і доброзичливій пресою. В Україні колектив привернув до себе увагу після перемоги на шоу «Битва оркестрів». І, нарешті, цієї зими одесити вперше могли почути оркестр з сольною програмою, зробивши з ним музичну подорож крізь три століття.

GRAND Orchestra був створений у 2017 році на базі WeArtCreativeCentre. У складі оркестру - молоді талановиті музиканти, лауреати міжнародних конкурсів. З оркестром виступають провідні оперні співаки України.

Незмінний керівник колективу, натхненник, експериментатор, який працював з відомими європейськими оркестрами, диригент Одеського національного театру опери та балету Віталій Ковальчук.