GRAND Orchestra СІМФОШОУ КIНОЛЕГЕНДИ

20 червня 2019, Чт. 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
Обрати квиток

Про подiю

Мабуть, немає жодного по-справжньому великого фільму без гідної музики. Вона може заспокоїти глядача або пробудити будь-які інші бажані режисерові емоції.

Улюблені фільми ми переглядаємо десятки разів, а хороші саундтреки слухаємо сотні і навіть тисячі разів, і якщо кіно - це магія, то музика - це чарівна паличка, без якої, як відомо будь-якому починаючому чарівникові Хогвартса, особливо не начарувати.

«Кінолегенди» - так називається нова програма GRAND Orchestra, з якої він виступить 20 червня в 19.00 в Одеській філармонії.

«Зоряні війни», «Назад в майбутнє», «Привид опери», «Місія нездійсненна», «Месники», «Мулен Руж», «Історія кохання», «Володар кілець», «Індіана Джонс», «Джеймс Бонд», «Бережись автомобіля», «Гаррі Поттер» всі ці фільми цінителі кіно дізнаються з перших нот.

Парадокс, але європейські слухачі раніше познайомилися з GRAND Orchestra, оцінивши виконання музикантів повними залами і доброзичливою пресою. В Україні колектив привернув до себе увагу після перемоги на шоу «Битва оркестрів». І, нарешті, цієї зими одесити вперше могли самі почути оркестр, зробивши з ним музичну подорож крізь три століття.

GRAND Orchestra був створений в 2017 р на базі WeArt Creative Centre. У складі оркестру - молоді талановиті музиканти, лауреати міжнародних конкурсів. З оркестром виступають провідні оперні співаки України. Незамінний керівник колективу, натхненник, експериментатор, який працював з відомими європейськими оркестрами - диригент Одеського національного академічного театру опери та балету Віталій Ковальчук.