GRAND Orchestra СімфоШоу "кінолегенди"

10 листопада 2019, Нд. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Грандіозна симфонічна битва кіно- всесвітів в Києві!

Улюблені фільми ми переглядаємо десятки разів, а хороші саундтреки слухаємо сотні і навіть тисячі разів, і якщо кіно- це магія, то музика - це чарівна паличка, без якої, як відомо будь-якому починаючому чарівникові Хогвартса, особливо не начаруєш.

«Кінолегенди» - це легендарна музика, яка стала частиною кращих фільмів за всю історію кіно. Музика, що з перших нот малює в нашій уяві ту саму атмосферу, що наповнює задум режисера. «Зоряні війни», «Назад в майбутнє», «Привид опери», «Месники», «Джеймс Бонд», «Бережися автомобіля» - всі ці фільми цінителі кіно дізнаються з перших нот. Але ж це тільки частина програми "кінолегенди" від Grand Orchestra!

І ми впевнені, що після концерту, ви неодмінно захочете переглянути один з фільмів, з яких почуєте знамениті саундтреки.

Парадокс, але європейські слухачі раніше познайомилися з Grand Orchestra, оцінивши виконання музикантів повними залами і доброзичливій пресою. В Україні колектив привернув до себе увагу після перемоги на шоу «Битва оркестрів».

Grand Orchestra - яскравий молодий колектив, у виступах якого відчувається заряд позитивної енергії та драйву, при цьому незмінна витонченість смаку у виборі репертуару. Grand Orchestra, в складі, якого талановиті музиканти, лауреати міжнародних конкурсів, дали понад сто успішних концертів в Україні та Європі.

Незмінний керівник колективу, натхненник, експериментатор, який працював з відомими європейськими оркестрами і володіє особливим творчим баченням і живим азартом, диригент Одеського національного театру опери та балета- Віталій Ковальчук.

У цей вечір в Жовтневому Палаці Вас чекає абсолютне занурення в атмосферу кіносвіту на великому екрані і живого звуку на великій сцені!