7 грудня 2019, Сб. 19:00
Палац культури КПІ Київ, просп. Перемоги 37
від 200 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:00 06/12/2019. деталі тут
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Grand Rock Piano Show у Києві - фото №1 Grand Rock Piano Show у Києві
Grand Rock Piano Show у Києві - фото №2 Grand Rock Piano Show у Києві афіша

Про подiю


ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ GRAND ROCK PIANO SHOW ™?

1. Масштабне шоу, на якому ви почуєте світові хіти, саундтреки і класичні композиції в абсолютно новій і захоплюючій рок-обробці, а також авторські твори Ярослава Олійника.

2. Ви зможете насолодитися унікальним поєднанням року і симфонічної музики, створеної чарівною гармонією рояля, оркестру та хору.

3. Головна зірка шоу - піаніст-віртуоз Ярослав Олійник, талант якого визнано більш ніж в 12 країнах світу. Новатор в жанрі симфонічного року.

Легендарне шоу Grand Rock Piano Show повертається до Києва!

Вже 7 грудня у Палаці культури КПІ відбудеться одна з наймасштабніших подій країни в світі інструментальної музики - унікальний Grand Rock Piano Show, який вже встиг підкорити слухачів по всій Україні.

Основним інструментом грандіозного концерту є рояль, який прозвучить у супроводі оркестру з потужними ударними і чаруючого хору. Їх синтез створює унікальне звучання композицій у рок-жанрі.

Головною зіркою шоу стане Ярослав Олійник - композитор і піаніст-віртуоз, талантом якого захоплюються слухачі не тільки України, а й Франції, Італії, Німеччини, Іспанії, Чехії та інших країн. Його зачаровуюча харизма, щирість і майстерність точно не залишать вас байдужими.

Ви почуєте саундтреки з Інтерстеллара, Гри престолів, Ромео і Джульєтти, Гладіатора та інших культових фільмів, а також хіти групи Queen та авторські твори Ярослава Олійника. Відчуйте неймовірну енергетику єднання мелодії, вокалу, барабанних ритмів і світлового шоу.

Відвідайте Grand Rock Piano Show, щоб відчути неймовірну палітру емоцій і надихнутися на нові звершення!

Powered by Froala Editor