12 квітня 2019, Пт. 19:00
Палац культури КПІ Київ, просп. Перемоги 37
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Grand Rock Piano Show у Києві - фото №1 Grand Rock Piano Show у Києві
Grand Rock Piano Show у Києві - фото №2 Grand Rock Piano Show у Києві афіша
Grand Rock Piano Show у Києві - фото №3 Grand Rock Piano Show у Києві квитки
Grand Rock Piano Show у Києві - фото №4 Grand Rock Piano Show у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на Grand Rock Piano Show?

1. Унікальне явище у світі інструментальної музики. Сольне фортепіано + рок + симфонічний оркестр = вражаюче шоу.
2. Своєю присутністю ви робите благодійний внесок, який може врятувати життя дитини!
3. Ярослав Олійник має особливу енергетику, яка не залишає байдужим жодного глядача.

12 квітня 2019 року в ЦКМ КПІ відбудеться благодійний концерт GRAND ROCK PIANO SHOW.

Це маштабне шоу в рок-жанрі з головним інструментом - роялем, а основну програму складають світові хіти, саундтреки до кінофільмів, авторські композиції, а також класична музика в рок-обробці. Захід відбудеться за участю симфонічного оркестру, рок-бенду, хору, балету, а також запрошених зірок.

Ярослав Олійник - композитор, піаніст-віртуоз, геніальні імпровізації якого підкорили 12 країн Європи, лауреат найпрестижніших фортепіанних конкурсів України, Чехії, Германії, Італії, Іспанії та Франції.

Цей концерт Ярослав присвячує пам'яті свого батька - Сергія Олійника, учасника АТО, який трагічно загинув від рук вбивці, захищаючи власного сина, 22 червня 2017 року біля метро "Золоті Ворота" в Києві. А весь прибуток буде направлений до благодійного фонду "Таблеточки", що допомагає дітям, хворим на рак.

Жоден не залишиться байдужим, адже зможе зануритися в неймовірну атмосферу рок-дійства, насичену найяскравішими емоціями.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Музика на терасі 17 поверху 17 травня 19:30, Пт Музика на терасі 17 поверху Київ, IQ Business Center від 340 грн. Музика на терасі 17 поверху Вже не хочу 17 травня Музика на терасі 17 поверху IQ Business Center Придбати Літні симфонії -10% на кожен 02 червня 19:00, Нд Літні симфонії Київ, КВЦ Парковий від 290 грн. Літні симфонії Вже не хочу 02 червня Літні симфонії КВЦ Парковий Придбати