24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

Grandsma's Smuzi

29 вересня 2022, чт. 20:00
headCRASH Гамбург, Hamburger Berg 13, 20359
від 24.61 EUR
від 24.61 EUR

Про подiю

Grandsma's Smuzi Гамбурзі (в Німеччині)! Чекаємо на вас 2022-09-29 в 20:00 на локації headCRASH, Гамбург (Німеччина).
Ви можете придбати квитки на Grandsma's Smuzi на Concert.ua онлайн.Перший європейський тур потужного українського рок-гурту Grandma’s Smuzі, який своїм звучанням розносить “вогонь по венах” з перших акордів!  Хлопці з нетерпінням чекають зустрічі з своїми прихильниками у Європі, аби подарувати світові легендарні рок-хіти, виконані українською мовою. 
Прибуток з перенесеного українського туру Grandma's Smuzi вже віддали на потреби ЗСУ та їхня місія на цьому не зупиняється, адже частину коштів виручених з квитків та мерчу гурту, ми передамо на потреби полку 4308 та в фонд Сергія Притули.

Тому зараз надважливо, щоб наша спільна жага до перемоги не згасала і кожен майданчик на нашому виступі перетворювався в Україну, об'єднану однією метою! Ми обіцяємо на концертах  заварити з вами смузі, яке обовязково стане бальзамом до душі для всіх українців і кісткою в горлі для кожного окупанта. На вас чекає дійсно унікальне шоу! 

Мужній вокал, неперевершене аранжування та глибока лірика! А ще - це можливість почути найкращі світові рок-хіти українською мовою у якісному виконанні. Недарма кожна їхня нова робота стає подією українського YouTube !

До зустрічі на концертах!

Інші дати

Схожі події

Світла класика при свічках 11 грудня 18:00, нд Світла класика при свічках Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 11 грудня Світла класика при свічках Будинок Кіно Придбати Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 21 грудня 19:00, ср Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 200 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 21 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати