Грасіелла. 25 миттєвостей кохання

20 червня 2019, Чт. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 90 грн.
від 90 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Грасіелла. 25 миттєвостей кохання»?

1. Моновистава – особливий формат, який сприяє максимальному зближенню актора та публіки.
2. Одкровення героїні нікого не залишать байдужим.
3. Постановка вкотре змусить задуматися над тим, що таке щастя і чи залежить воно від кохання.

Запрошуємо вас на моновиставу заслуженої артистки України Ірини Беспалової-Примак «Грасіелла. 25 миттєвостей кохання». Відчуття камерності події, чиста щирість виконання – не пропустіть.

В основі сюжету вистави – п'єса Габріеля Гарсія Маркеса «Любовна одповідь чоловіка, який сидить у кріслі». Це монолог-розповідь про сімейне життя довжиною в чверть століття. Шлях, біля витоків якого – пристрасне почуття, а в фіналі – срібна річниця весілля. 25 років? Чи живе стільки кохання? Чи можемо ми зберегти його протягом такого періоду часу?

Головна героїня розкривається перед своїм чоловіком. Але для глядача ці одкровення – дещо більше. Це можливість подивитися усвідомлено на свої власні взаємини...

Особливістю вистави є її непередбачуваність. Не знаючи, що почує в наступну мить, глядач активно мислить, передбачає, аналізує. В результаті головній героїні доведеться прийняти доленосне рішення. Але спочатку необхідно виговоритися. Розповісти про всі порожні надії, про біль і образи. Вона мовчала так довго, і тепер не в силах зупинити себе.

Так чи може бути щастя, якщо любові немає?

Чекаємо на вас!

Схожі події

Трубадур 28 вересня 18:30, Сб Трубадур Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Трубадур Вже не хочу 28 вересня Трубадур Одеський театр Опери та Балету Придбати Кентервільський привид 23 вересня 18:30, Пн Кентервільський привид Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Кентервільський привид Вже не хочу 23 вересня Кентервільський привид Театр музкомедії Придбати За двома зайцями 24 вересня 19:00, Вт За двома зайцями Одеса, Український театр від 40 грн. За двома зайцями Вже не хочу 24 вересня За двома зайцями Український театр Придбати Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати