Грасіелла. 25 миттєвостей кохання

20 червня 2019, Чт. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 90 грн.
від 90 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Грасіелла. 25 миттєвостей кохання»?

1. Моновистава – особливий формат, який сприяє максимальному зближенню актора та публіки.
2. Одкровення героїні нікого не залишать байдужим.
3. Постановка вкотре змусить задуматися над тим, що таке щастя і чи залежить воно від кохання.

Запрошуємо вас на моновиставу заслуженої артистки України Ірини Беспалової-Примак «Грасіелла. 25 миттєвостей кохання». Відчуття камерності події, чиста щирість виконання – не пропустіть.

В основі сюжету вистави – п'єса Габріеля Гарсія Маркеса «Любовна одповідь чоловіка, який сидить у кріслі». Це монолог-розповідь про сімейне життя довжиною в чверть століття. Шлях, біля витоків якого – пристрасне почуття, а в фіналі – срібна річниця весілля. 25 років? Чи живе стільки кохання? Чи можемо ми зберегти його протягом такого періоду часу?

Головна героїня розкривається перед своїм чоловіком. Але для глядача ці одкровення – дещо більше. Це можливість подивитися усвідомлено на свої власні взаємини...

Особливістю вистави є її непередбачуваність. Не знаючи, що почує в наступну мить, глядач активно мислить, передбачає, аналізує. В результаті головній героїні доведеться прийняти доленосне рішення. Але спочатку необхідно виговоритися. Розповісти про всі порожні надії, про біль і образи. Вона мовчала так довго, і тепер не в силах зупинити себе.

Так чи може бути щастя, якщо любові немає?

Чекаємо на вас!