Грасіелла. 25 миттєвостей кохання

24 травня 2019, Пт. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 90 грн.
від 90 грн.

Галерея

Грасіелла. 25 миттєвостей кохання у Києві - фото №1 Грасіелла. 25 миттєвостей кохання у Києві
Грасіелла. 25 миттєвостей кохання у Києві - фото №2 Грасіелла. 25 миттєвостей кохання у Києві афіша
Грасіелла. 25 миттєвостей кохання у Києві - фото №3 Грасіелла. 25 миттєвостей кохання у Києві квитки
Грасіелла. 25 миттєвостей кохання у Києві - фото №4 Грасіелла. 25 миттєвостей кохання у Києві на concert.ua
Грасіелла. 25 миттєвостей кохання у Києві - фото №5 Грасіелла. 25 миттєвостей кохання у Києві фото
Грасіелла. 25 миттєвостей кохання у Києві - фото №6 Грасіелла. 25 миттєвостей кохання у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Грасіелла. 25 миттєвостей кохання»?

1. Моновистава – особливий формат, який сприяє максимальному зближенню актора та публіки.
2. Одкровення героїні нікого не залишать байдужим.
3. Постановка вкотре змусить задуматися над тим, що таке щастя і чи залежить воно від кохання.

Запрошуємо вас на моновиставу заслуженої артистки України Ірини Беспалової-Примак «Грасіелла. 25 миттєвостей кохання». Відчуття камерності події, чиста щирість виконання – не пропустіть.

В основі сюжету вистави – п'єса Габріеля Гарсія Маркеса «Любовна одповідь чоловіка, який сидить у кріслі». Це монолог-розповідь про сімейне життя довжиною в чверть століття. Шлях, біля витоків якого – пристрасне почуття, а в фіналі – срібна річниця весілля. 25 років? Чи живе стільки кохання? Чи можемо ми зберегти його протягом такого періоду часу?

Головна героїня розкривається перед своїм чоловіком. Але для глядача ці одкровення – дещо більше. Це можливість подивитися усвідомлено на свої власні взаємини...

Особливістю вистави є її непередбачуваність. Не знаючи, що почує в наступну мить, глядач активно мислить, передбачає, аналізує. В результаті головній героїні доведеться прийняти доленосне рішення. Але спочатку необхідно виговоритися. Розповісти про всі порожні надії, про біль і образи. Вона мовчала так довго, і тепер не в силах зупинити себе.

Так чи може бути щастя, якщо любові немає?

Чекаємо на вас!

Схожі події

Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) 21 липня 12:00, Нд Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Вже не хочу 21 липня Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеський театр Опери та Балету Придбати Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Ліки від депресії 20 липня 19:00, Сб Ліки від депресії Одеса, Російський театр від 60 грн. Ліки від депресії Вже не хочу 20 липня Ліки від депресії Російський театр Придбати Вій 21 липня 19:00, Нд Вій Одеса, Російський театр від 60 грн. Вій Вже не хочу 21 липня Вій Російський театр Придбати