4 грудня 2018, Вт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 799 грн.
від 799 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Gregorian?

1. Gregorian – це всесвітньо відомий колектив, що виконує сучасні мелодії у стилі григоріанської епохи.
2. У Києві група презентує новий альбом Holy Chants.
3. Кожен концерт Gregorian – це унікальне і незабутнє видовище для публіки.

4 грудня в Палаці Україна виступить знаменитий німецький колектив Gregorian, який прославився завдяки прекрасним мелодіям і дивовижному небесному вокалу.

У Києві група представить новий альбом Holy Chants. Концерт відправить глядачів у минуле, де звучить дивовижна музика – сучасні мелодії в григоріанському стилі. Не пропустіть свій шанс отримати грандіозний музичний досвід!

Група, оточена містикою, представила світу свій жанр і завоювала мільйони прихильників. Ось уже майже 20 років творчість колективу служить чарівним мостом у часі, завдяки якому «зустрічаються» поп-, рок-композиції і григоріанські хорали. Концерти Gregorian – це приголомшливе видовище, яке об'єднує красиве співзвуччя чоловічих голосів і ангельський вокал Амелії Брайтман, а також сучасні візуальні спецефекти. Голоси різного спектру, зливаючись в єдине ціле, створюють неймовірно красиве, гармонійне звучання.

Стиль Gregorian не сплутати з іншими: цей колектив – унікальний. У репертуарі групи поп-хіти, класика світового року, оригінальні інтерпретації знаменитих саундтреків, а також різдвяні і власні композиції. До зустрічі!