Ігор Григор'єв

13 жовтня 2019, Нд. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Ігор Григор'єв у Києві - фото №1 Ігор Григор'єв у Києві
Ігор Григор'єв у Києві - фото №2 Ігор Григор'єв у Києві афіша

Про подiю

Ігор Григор'єв в улюбленому Києві - 13 жовтня, Caribbean Club

Ігор Григор'єв - музикант, композитор, в минулому - журналіст і продюсер. Здобув популярність в якості засновника журналу "OM". В даний час є автором і виконавцем музики, для визначення жанру якої критики використовують терміни «арт-поп», «інді-поп», «експериментальний поп», «інді-кабаре», підкреслюючи відмінність від традиційних жанрів популярної музики.

Оцінити вплив Григор'єва на шоу-бізнес 90-х можна хоча б по тому величезному списку нині популярних артистів і музикантів, котрі були вперше представлені публіці саме на сторінках журналу "ОМ". Багато в чому завдяки йому пост-радянські люди дізналися, що таке глянцеві журнали і навіщо вони потрібні. Майже через два десятиліття з початку творчої діяльності Ігор заявив про себе як про співака і здобув успіх і на цьому поприщі. Випустив альбоми «Корнукопия» (2013) і «Темный угол» (2015).

З рецензії музичного критика Андрія Бухаріна в журналі Rolling Stone:
«Корнукопия» - це, звичайно, кемп, бурлеск, сплав низького і високого, гойдалки. ... Як з рогу достатку на голову слухача сиплються пісні в стилі кабаре, шансону, самби, циганщини - один суцільний жорстокий романс. … Космополіт, людина світу, котра об'їздила його вздовж і поперек, від снігових піків Гімалаїв до гарячого піску пляжів Іпанеми, Григор'єв зберігає вірність своєму корінню, що тягнеться в село під Таганрогом з чудовим ім'ям - Лакедемоновка, де він виріс. Але треба розуміти, що втілившись в артиста, поруч з яким бліднуть багато з визнаних й успішних, Ігор здійснив справжній особистий подвиг, свій стрибок в неможливе - цього б не сталося, якщо за всім цим не стояли б роки невтомного самовдосконалення. І наскільки не була б цікава «Корнукопія», Григор'єв більше того, що він записав, він сам по собі - шедевр».
У 2017 році Ігор Григор'єв представив свій новий колектив «Атракціон» і нову концертну програму, що складається з пісень в стилі диско-фанк.
Восени 2018 вийшов альбом «Святі» нового проекту Григор'єва - ПАНАМА. Частина роботи над ним було проведено в Києві.

Київський концерт, котрий відбудеться 13 жовтня - це яскрава подорож по всій творчості Григор'єва, мелодійна, емоційна, наповнена прихованими знаками. Без сумніву, це дійство моментально захопить публіку та понесе слідом за собою - зануритися в ностальгічні хвилі десь біля берегів Бразилії поряд з хітами композитора Юрія Чернавського, так само як і танцювати під пружний електро-поп Панами. Або просто насолоджуватися музикою і дати себе оповити блискучою енергетикою, теплом і щирістю, яких в цей день в Caribbean Club буде більш ніж достатньо.

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show 23 листопада 19:00, Сб Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеса, Одеська обласна філармонія від 250 грн. Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Вже не хочу 23 листопада Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеська обласна філармонія Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати