24-pay-mark Created with Sketch.

Ігор Григор'єв

13 жовтня 2019, нд. 19:00-22:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 400 ₴
від 400 ₴

Галерея

Ігор Григор'єв у Києві - фото №1 Ігор Григор'єв у Києві
Ігор Григор'єв у Києві - фото №2 Ігор Григор'єв у Києві афіша

Про подiю

Ігор Григор'єв в улюбленому Києві - 13 жовтня, Caribbean Club

Ігор Григор'єв - музикант, композитор, в минулому - журналіст і продюсер. Здобув популярність в якості засновника журналу "OM". В даний час є автором і виконавцем музики, для визначення жанру якої критики використовують терміни «арт-поп», «інді-поп», «експериментальний поп», «інді-кабаре», підкреслюючи відмінність від традиційних жанрів популярної музики.

Оцінити вплив Григор'єва на шоу-бізнес 90-х можна хоча б по тому величезному списку нині популярних артистів і музикантів, котрі були вперше представлені публіці саме на сторінках журналу "ОМ". Багато в чому завдяки йому пост-радянські люди дізналися, що таке глянцеві журнали і навіщо вони потрібні. Майже через два десятиліття з початку творчої діяльності Ігор заявив про себе як про співака і здобув успіх і на цьому поприщі. Випустив альбоми «Корнукопия» (2013) і «Темный угол» (2015).

З рецензії музичного критика Андрія Бухаріна в журналі Rolling Stone:
«Корнукопия» - це, звичайно, кемп, бурлеск, сплав низького і високого, гойдалки. ... Як з рогу достатку на голову слухача сиплються пісні в стилі кабаре, шансону, самби, циганщини - один суцільний жорстокий романс. … Космополіт, людина світу, котра об'їздила його вздовж і поперек, від снігових піків Гімалаїв до гарячого піску пляжів Іпанеми, Григор'єв зберігає вірність своєму корінню, що тягнеться в село під Таганрогом з чудовим ім'ям - Лакедемоновка, де він виріс. Але треба розуміти, що втілившись в артиста, поруч з яким бліднуть багато з визнаних й успішних, Ігор здійснив справжній особистий подвиг, свій стрибок в неможливе - цього б не сталося, якщо за всім цим не стояли б роки невтомного самовдосконалення. І наскільки не була б цікава «Корнукопія», Григор'єв більше того, що він записав, він сам по собі - шедевр».
У 2017 році Ігор Григор'єв представив свій новий колектив «Атракціон» і нову концертну програму, що складається з пісень в стилі диско-фанк.
Восени 2018 вийшов альбом «Святі» нового проекту Григор'єва - ПАНАМА. Частина роботи над ним було проведено в Києві.

Київський концерт, котрий відбудеться 13 жовтня - це яскрава подорож по всій творчості Григор'єва, мелодійна, емоційна, наповнена прихованими знаками. Без сумніву, це дійство моментально захопить публіку та понесе слідом за собою - зануритися в ностальгічні хвилі десь біля берегів Бразилії поряд з хітами композитора Юрія Чернавського, так само як і танцювати під пружний електро-поп Панами. Або просто насолоджуватися музикою і дати себе оповити блискучою енергетикою, теплом і щирістю, яких в цей день в Caribbean Club буде більш ніж достатньо.

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 1100 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Київ, Палац спорту від 549 ₴ Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Палац спорту Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 599 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати