26 лютого 2020, Ср. 19:30
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Гримерка в Києві! Чекаємо вас 2020-02-26 о 19:30 на майданчику Київська фортеця, Київ.
Ви можете купити квитки на Гримерка на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Театр і його лаштунки - такі, які вони є. Всім акторам, режисерам і театралам присвячується!

Вже дуже скоро глядачі побачать нову ексклюзивну виставу Театру Маскам Рад... про Театр - по іншу його сторону від завіси.

Гримерка - таємниче закулісся для глядачів, куди не пускають сторонніх. Гримерка - рідний дім для акторів. Гримерка - зберігає безліч таємниць і одкровень, любовних історій, щасливих і не дуже. Гримерка - рясно зрошена слізьми радості від успіху і сльозами горя через провали і нереалізованості. Гримерка наповнена ароматом квітів, шампанського, косметики та парфумів, костюмами наївних пастушок і доблесних лицарів. Гримерка, де можна почути тільки відгомони оплесків, їх відлуння, і реальність набагато ближче, ніж в яскравих променях софітів на сцені.

Вистава дасть глядачам унікальну можливість відкрити для себе щільну завісу в святая святих Театру: в грімуборну або, як часто говорять, в гримерку.

П'єса Марини Куценко та Інни Гончарової за мотивами оповідання Олени Мілько
Режисер Марина Куценко за сприянням Петра Миронова
Сценографія Марина Куценко

В ролях:
Примадонна - Інна Гончарова
Актриса - Олександра Кравченко
Режисер - Петро Миронов
Вахтерка - Наталя Плохотнюк
Детектив - Віктор Кожевников

Чай, кава, як зазвичай, додаються.

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Катерина Катерина 2 Події Катерина 5.03 - 21.04.2020 Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару 50% на другий 20 березня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 50 грн. Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Вже не хочу 20 березня Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати