Група Буду

20 вересня 2018, Чт. 20:00
Poplavok Music Hall Дніпро, ул. Набережная Ленина 7
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Група Буду у Дніпрі - фото №1 picture
Група Буду у Дніпрі - фото №2 picture
Група Буду у Дніпрі - фото №3 picture
Група Буду у Дніпрі - фото №4 picture
Група Буду у Дніпрі - фото №5 picture
Група Буду у Дніпрі - фото №6 picture
Група Буду у Дніпрі - фото №7 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Буду?

1. Симбіоз свободи і музичних стереотипів
2. Музика, над якою і під яку варто думати і надихатися
3. Презентація нового альбому

Група БУДУ запрошує на презентацію нової платівки!

«ЧашКачая» - другий студійний альбом команди, абсолютно відмінний від того, що відбувалося з музичною складовою групи раніше. Традиційно альбом був записаний і зведений в Лондоні на студії Metropolis. У записі брав участь Liam James Nolan, який спродюсував «Water Under The Bridge» і «Million years Ago» Adele, удостоєних Греммі в 2017 році. У ролі саундпродюсера виступив Максим Гладецький.

Група БУДУ - це симбіоз свободи від музичних стереотипів, правил і канонів з освіченістю і неймовірно серйозним підходом, романтизму і легкості з сильними вокальними партіями і нестандартними гармоніями, чоловічої поезії та чуттєвого виконання неймовірної джазової вокалістки. Це музика, над якою і під яку варто думати і надихатися.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати