Група Буду

9 листопада 2018, Пт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Група Буду у Києві - фото №1 Група Буду у Києві
Група Буду у Києві - фото №2 Група Буду у Києві афіша
Група Буду у Києві - фото №3 Група Буду у Києві квитки
Група Буду у Києві - фото №4 Група Буду у Києві на concert.ua
Група Буду у Києві - фото №5 Група Буду у Києві фото
Група Буду у Києві - фото №6 Група Буду у Києві піти
Група Буду у Києві - фото №7 Група Буду у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Буду?

1. Симбіоз свободи і музичних стереотипів
2. Музика, над якою і під яку варто думати і надихатися
3. Презентація нового альбому

Група БУДУ запрошує на презентацію нової платівки!

«ЧашКачая» - другий студійний альбом команди, абсолютно відмінний від того, що відбувалося з музичною складовою групи раніше. Традиційно альбом був записаний і зведений в Лондоні на студії Metropolis. У записі брав участь Liam James Nolan, який спродюсував «Water Under The Bridge» і «Million years Ago» Adele, удостоєних Греммі в 2017 році. У ролі саундпродюсера виступив Максим Гладецький.

Група БУДУ - це симбіоз свободи від музичних стереотипів, правил і канонів з освіченістю і неймовірно серйозним підходом, романтизму і легкості з сильними вокальними партіями і нестандартними гармоніями, чоловічої поезії та чуттєвого виконання неймовірної джазової вокалістки. Це музика, над якою і під яку варто думати і надихатися.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Новорічний джаз Новорічний джаз 3 Події Новорічний джаз 28.12 - 30.12.2018 Сергій Бабкін. Музасфера 11 грудня 19:00, Вт Сергій Бабкін. Музасфера Київ, Палац Україна від 300 грн. Сергій Бабкін. Музасфера Вже не хочу 11 грудня Сергій Бабкін. Музасфера Палац Україна Придбати