гурт [O]: Презентація Альбому

17 травня 2019, Пт. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 371 грн.
від 371 грн.
Обрати квиток

Галерея

гурт [O]: Презентація Альбому у Києві - фото №1 гурт [O]: Презентація Альбому у Києві
гурт [O]: Презентація Альбому у Києві - фото №2 гурт [O]: Презентація Альбому у Києві афіша
гурт [O]: Презентація Альбому у Києві - фото №3 гурт [O]: Презентація Альбому у Києві квитки
гурт [O]: Презентація Альбому у Києві - фото №4 гурт [O]: Презентація Альбому у Києві на concert.ua
гурт [O]: Презентація Альбому у Києві - фото №5 гурт [O]: Презентація Альбому у Києві фото

Про подiю

чому варто піти на концерт гурту [O]?

1. Перший сольний концерт в кар'єрі одного з найперспективніших гуртів нової хвилі української музики. Лейбл Masterskaya та журі Jägermeister Awards поганого не порадять!
2. Розширений склад учасників і головні хіти з трьох релізів гурту. Включно з «Машина» і «Мушечки». Так-так, ці пісні співають саме [О]. Словом, всі класичні бонуси для крутого шоу – на місці!
3. Нарешті, презентація пісень із нового релізу групи – дебютного альбому «Суперінтроверт», який вийшов 21 березня 2019 року.

It's a Kind of Magic, заспівали би класики про дійство, що відбувається на сцені під час виступів [О]. Загадкову, інопланетну енергію чистої любові Оля Чернишова транслює через фотони і протони космічних звуків – електронні секвенції саунд-продюсера Саші Каспрова і дивовижні гармонії Єгора Гавриленка. У центрі уваги – унікальний вокал Олі. Ніжний і, разом із тим, відсторонений. Вкрадливий і глибокий.

[О] – справжня подія на українській музичній сцені. Гурт, який з перших треків позначив свій унікальний почерк. А після вибудував цілий власний Всесвіт. Ключ до нього – новий альбом «Суперінтроверт». Цілісний, концептуальний і багатий на одкровення: приховані символи, образи, алюзії.

Майбутній концерт – важлива точка в кар'єрі [О]. До першого сольного шоу гурт підійшов із великим досвідом фестивальних виступів і безліччю незвичних ідей. Так, за занурення в особливу атмосферу відповідає візуальний артист Zhi Zhi Zhignaviche. А самі учасники [О] обіцяють розширений склад і нову програму, яка включатиме головні хіти гурту: «Мушечки», «Роби Любов», «Хто я», «Пікачу» та інші.