Група Віктор

30 листопада 2018, Пт. 20:00
Караоке-клуб Забой Кривий Ріг, проспект Поштовий, 25
від 180 грн.
від 180 грн.

Галерея

Група Віктор у Кривому Розі - фото №1 Група Віктор у Кривому Розі
Група Віктор у Кривому Розі - фото №2 Група Віктор у Кривому Розі афіша
Група Віктор у Кривому Розі - фото №3 Група Віктор у Кривому Розі квитки

Про подiю

30 листопада в караоке-клубі «Забой» зазвучить музика легенди російського року - гурту КІНО.

На сцені - офіційний триб'ют-бенд «ВІКТОР». Всім, хто свято вірить в слова «Цой живий!», - обов'язково бути!

Пророк свого покоління, Віктор Цой вів за собою мільйони. Він сам писав тексти і створював музику своїх ємних і завжди зрозумілих композицій. Легенди розірвано на серпні 1990-го. Група КІНО розпалася, але такий масив творчості, який залишив по собі безсмертний автор, продовжив жити в серцях.

Одними з найактивніших послідовників знаменитої рок-групи стали учасники триб'ют-бенду ВІКТОР. Музиканти - родом з Киргизстану, але остаточне формування групи відбулося в Пітері 20 років тому. За ці роки склад колективу змінювався. Але група збереглася, і тепер дає багато концертів в Україні, на Далекому Сході.

ВІКТОР - кращий на сьогоднішній день виконавець пісень групи КІНО. На концертах колективу кожна композиція виповнюється в тому самому пізнаваному стилі геніального Цоя. І це просто треба чути, наживо. Ви відчуєте на собі атмосферу минулих «квартирників». Знову побуваєте в тій тісній, прокуреній кухні, де під звуки затертої гітари звучали пісні, що змінили свідомість мільйонів. Це були живі тексти, яскраві маніфести, пісні-ознаки. Вони актуальні й донині.

В Цоя говорила сильна особистість, в музиці бився потужний пульс життя. «А мені наснилося: світом править любов, А мені наснилося: світом править мрія ...», - в цих рядках весь Віктор Цой.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати