Олексій Горбунов та група "Смуток Пілота"

10 листопада 2018, Сб. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Олексій Горбунов та група "Смуток Пілота" у Києві - фото №1 picture
Олексій Горбунов та група "Смуток Пілота" у Києві - фото №2 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Олексія Горбунова та групи "Смуток Пілота"?

1. Провести вечір, наповнений легкістю і щирістю.
2. Не пропустити дружнє спілкування з найталановитішим Олексієм Горбуновим.
3. Послухати красиву музику в душевній компанії.

Що може бути краще, ніж музичний вечір з улюбленим артистом? Концерт, де він виступає з талановитою групою. Зустрічайте 10 листопада в CARIBBEAN club Олексія Горбунова і колектив "Смуток пілота"!

У 21 столітті з'явилося так багато, чого не було в минулому столітті. Науковий прогрес, технологічні новинки, глобалізація ... Але в постійній метушні пропадає важливе - щирість і душевне спілкування. Заповнити це допоможе вечір з Олексієм Горбуновим та групою "Смуток Пілота".

За словами артиста, потрібно співати все те, "про що болить серце і душа людини". І виконавець залишиться вірним своїм словам. 10 листопада зал наповниться проникливими композиціями Марка Бернеса, Володимира Висоцького, Олександра Вертинського, Леоніда Утьосова, Булата Окуджави ... Це саме ті пісні, які не залишать нікого байдужим!

Вас чекають щирі емоції, живий звук, душевна атмосфера. Старі, добрі пісні, які звучали багато років тому буквально в кожному дворі. На цій музики виросли покоління. Обов'язково чекаємо вас!

Схожі події

Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати