Олексій Горбунов та група "Смуток Пілота"

10 листопада 2018, Сб. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Олексій Горбунов та група "Смуток Пілота" у Києві - фото №1 picture
Олексій Горбунов та група "Смуток Пілота" у Києві - фото №2 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Олексія Горбунова та групи "Смуток Пілота"?

1. Провести вечір, наповнений легкістю і щирістю.
2. Не пропустити дружнє спілкування з найталановитішим Олексієм Горбуновим.
3. Послухати красиву музику в душевній компанії.

Що може бути краще, ніж музичний вечір з улюбленим артистом? Концерт, де він виступає з талановитою групою. Зустрічайте 10 листопада в CARIBBEAN club Олексія Горбунова і колектив "Смуток пілота"!

У 21 столітті з'явилося так багато, чого не було в минулому столітті. Науковий прогрес, технологічні новинки, глобалізація ... Але в постійній метушні пропадає важливе - щирість і душевне спілкування. Заповнити це допоможе вечір з Олексієм Горбуновим та групою "Смуток Пілота".

За словами артиста, потрібно співати все те, "про що болить серце і душа людини". І виконавець залишиться вірним своїм словам. 10 листопада зал наповниться проникливими композиціями Марка Бернеса, Володимира Висоцького, Олександра Вертинського, Леоніда Утьосова, Булата Окуджави ... Це саме ті пісні, які не залишать нікого байдужим!

Вас чекають щирі емоції, живий звук, душевна атмосфера. Старі, добрі пісні, які звучали багато років тому буквально в кожному дворі. На цій музики виросли покоління. Обов'язково чекаємо вас!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати