24-pay-mark Created with Sketch.

Гурт «КІНО»

16 липня 2022, сб. 19:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 800 грн.
від 800 грн.

Галерея

Про подiю

Повідомлення від організатора:


"Любі друзі! У зв'язку з ускладненням епідеміологічної ситуації концерт групи «КІНО», запланований на 25 лютого, переноситься на 16 липня 2022 року. Ми змушені відкласти зустріч. Всі квитки залишаються дійсними. Побачимося 16 липня!"


Гурт «КІНО» в Києві! Оригінальний склад виступить в київському Палаці спорту 16 липня 2022 року.

Чому варто піти на концерт гурту КІНО?

  1. Найбільш повноцінне відтворення оригінального звучання з оригінальним складом.
  2. Унікальне шоу з відеорядом, раритетними аудіо та невиданим матеріалом.
  3. Один з творців та продюсерів шоу - Олександ Цой, син Віктора.

Через 30 років: гурт КІНО знову на сцені

Шанувальники легендарного рок-виконавця вірять: Цой - живий, як мінімум в серцях покоління. А ось в те, що через 30 років після розпаду колективу фанати отримають шанс потрапити на живий концерт, не вірив ніхто. Але це сталося! Гурт «КІНО» дасть двогодинний концерт у Києві.

Вже відома дата і місце концерту гурту, про відродження якої всі мріяли, але ніхто не вірив: 16 липня, Палац Спорту. Склад, який виступить цієї осені в українській столиці, добре знайомий аудиторії: два оригінальних басиста групи різних років - Олександр Титов і Ігор Тихомиров і беззмінний гітарист - Юрій Каспарян. А співати знайомі кожному в залі рядки буде сам Віктор Цой! В основі програми - голос лідера КІНО, оцифрований з оригінальних багатоканальних записів. Один з творців і продюсерів шоу - Олександр Цой, син Віктора.

Велике шоу гурту КІНО в Києві

Основна ідея цього проекту - дати нове життя музиці, яку слухає не одне покоління людей. Реалізація задумки вийшла яскравою, сучасною і разом з тим по-справжньому теплою і душевно.: на концертах звучить якісно оцифрований голос Віктора Цоя, а музиканти вживу грають на тих же інструментах, що і 30 років тому.

Максимальний ефект присутності буде підтримувати спеціально створений відеоряд - практично повнометражний фільм, створений компанією Firecat Films і складається з графіки, анімації, нових і архівних зйомок. Малюнки Віктора Цоя, абстрактний супрематизм обкладинок «КІНО», кінохроніка, невеликі документальні вставки, анімовані учасники гурту - ось лише мала частина візуальних спецефектів, які чекають на глядачів. Відео, світло і музика будуть синхронізовані в повноцінне мультимедійне шоу.

Підготовка заходу зайняла кілька років, але воно того варте! Раритетні фрагменти аудіо, невидані музичні нариси - все це увійде в програму. Крім голосу з майстер-стрічок, на концерті прозвучать живі клавішні партії, які не так добре чути на альбомах.

Виступ об'єднає всіх поціновувачів творчості колективу: і тих фанатів, яким пощастило побувати на концертах «КІНО» і почути вживу легендарні балади, і тих, хто вже не міг і мріяти про такий шанс.

Де купити квитки на концерт КІНО?

Ви можете придбати квитки на концерт гурту «КІНО» на Concert.ua онлайн або в одному з квиткових офісів Києва чи Одеси.


Схожі події

Світла класика при свічках 07 грудня 19:00, ср Світла класика при свічках Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 07 грудня Світла класика при свічках Будинок архітектора Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати The Unsleeping. Великий сольний концерт 11 грудня 18:00, нд The Unsleeping. Великий сольний концерт Київ, Bel etage від 400 грн. The Unsleeping. Великий сольний концерт Вже не хочу 11 грудня The Unsleeping. Великий сольний концерт Bel etage Придбати Класика при свічках «Пори року» Вівальді 09 грудня 19:00, пт Класика при свічках «Пори року» Вівальді Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Класика при свічках «Пори року» Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках «Пори року» Вівальді КВЦ PARKOVY Придбати