29 червня 2019, Сб. 22:00
Arizona Beach Club Харків, Олексіївський Лугопарк, пер.Буковий, 10
від 350 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:23:00 28/06/2019. деталі тут
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Gus Gus?

1. Почути культових електронщиків.
2. Переконатися, що це справжні ісландські чарівники!
3. Танцювати на березі річки.

Gus Gus виступлять у Харкові! 29 червня геніальні електронщики дадуть концерт в Arizona Beach Club.

Gus Gus – це п'янка суміш техно й хаусу. А наживо вони просто зачаровують своєю особливою дурманною енергетикою! Крім власних композицій, ця формація широко відома своїми атмосферними реміксами на Depeche Mode, Бьорк, Moloko, Sigur Ros та інших знаменитих музикантів.

А починалося все в 1995 році. Два режисери-кліпмейкери, а також їх кілька друзів – вокалістів і діджеїв – зібралися разом, щоб записати щось танцювальне. Хлопці не ставилися серйозно до своєї затії. Однак вже дебютна збірка, виконана в суміші хіп-хопу, техно, поп-музики і фанку, отримала безліч позитивних відгуків.

Відтоді колектив випустив ще дев'ять успішних релізів, які широко розкинулися на мапі електронної музики: від основного ейсід-техно, хаус-звуку і загравання з сінті-попом до міського соулу в дусі Massive Attack і танцювальних поп-робіт.

Тож 29 червня в жарку харківську ніч увірветься справжній музичний північний вітер з Ісландії. Чекаємо всіх у Arizona Beach Club (початок концерту о 01:00)!