Gus-Gus.27 червня.

27 червня 2019, Чт. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на вечірку з Gus-Gus?

1. Перевірити на собі надздібності музикантів-чарівників з Ісландії.
2. Отримати нереальні емоції від живого виконання авторських треків і реміксів світових хітів.
3. У розпал одеського літа – тільки музика GusGus стане довгоочікуваним притулком для спраглих до свіжості й прохолоди.

Зустрічайте! 27 червня культові електронщики з таємничої Ісландії Gus-Gus знову зіграють у клубі Ibiza. Неможливо пропустити!

Берег Чорного моря, літня спека й улюблені треки знаменитого електронного проекту – це складові найкрутішої вечірки сезону! Казка наяву – інакше таке не назвеш.

Кожне шоу Gus-Gus – це яскраві сюрпризи та море позитивних емоцій. Публіку як магнітом тягне на танцпол і уникнути впливу магічних треків просто неможливо. Музика Gus-Gus – це ідеальне поєднання таких напрямків як techno, funk, ambient, downtempo. І коли концентрація магії набуває загрозливих масштабів, зал втрачає зв'язок із реальністю та вирушає в подорож до барвистого світу Gus-Gus.

Серед шанувальників проекту – Beastie Boys, Blur, Beck, David Byrne. І сміємо стверджувати, що в плейлисті кожного поціновувача якісної електроніки знайдеться не один трек ісландців. Але! Слухати круті треки наживо – це абсолютно інші емоції!

За більш ніж 20 років творчості музиканти записали кілька альбомів, безліч крутих синглів і реміксів на Depeche Mode, Бьорк, Sigur Ros. Останній реліз Arabian Horse став, на думку публіки і критиків, кращим в історії колективу й просто підірвав всілякі світові рейтинги.

До зустрічі!

Схожі події

МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 17 липня 20:00, Пт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 17 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 SOLD OUT 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати SunSay. Літній концерт на терасі 30 липня 19:00, Чт SunSay. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. SunSay. Літній концерт на терасі Вже не хочу 30 липня SunSay. Літній концерт на терасі D12 Придбати