19 жовтня 2018, Пт. 22:00
Tao Event Hall Київ, вул. Басейна, 2а, комплекс Арена-Сіті, 4 поверх
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Hack Me Party?

1. ТАО Dance Show
2. Білий ведмідь
3. Величезний торт і багато іншого
4. Заліковки Rave'era

Hack Me Party

Ще тут? В такому випадку ти можеш розглядати це як запрошення на одне з найбільш обговорюваних і інтригуючих заходів цієї осені! У п'ятницю, 19 жовтня, ми пропонуємо тобі стати частиною закритої тусовки HackMe Party.

Цієї ночі тебе чекає абсолютно революційний формат з новими правилами. Правило перше - ніяких обмежень, тільки веселощі. Правило друге - приведи з собою друзів. Правило третє - отримай задоволення всіма можливими способами.

Кожному нашому гостю ми пропонуємо забути про дурних і безглуздих забобонах - тільки-но переступивши поріг клубу, наші організатори зустрінуть тебе унікальними welcome drink. Протягом усієї ночі ти зможеш насолоджуватися лазерним шоу і виступом професійних PJ-ек, а вже полюбилися нашій публіці MC AlexOn і DJ забезпечать неповторну атмосферу на танцполі. А самим відважним відвідувачам ми пропонуємо взяти участь в одному з алкогольних змагань, де у тебе буде можливість не тільки виграти безкоштовні напої, а й увічнити своє ім'я в історії.

Хочеш залишити свою особистість в секреті? Ми не будемо заперечувати. За фото в масці, яке необхідно опублікувати в Instagram з хештегом #x_life_events, #x_life_kiev, #x_life_party, ти отримаєш шанс взяти участь в розіграші безкоштовних квитків на наступні тусовки! Але якщо немає потреби ховатися - наші промоутери-аноніми до твоїх послуг! За фото з ними ти також можеш отримати свій free пропуск.

Ми перевернемо твою свідомість і зруйнуємо всі застарілі уявлення про те, що таке справжнє божевілля

Схожі події

Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS 27 жовтня 19:00, Сб Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Палац Спорту, Київ від 750 грн. Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Вже не хочу 27 жовтня Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Палац Спорту Придбати Олена Темнікова 16 листопада 20:00, Пт Олена Темнікова StereoPlaza, Київ від 500 грн. Олена Темнікова Вже не хочу 16 листопада Олена Темнікова StereoPlaza Придбати Acid 3.0 by SalatParty 26 жовтня 23:00, Пт Acid 3.0 by SalatParty ATLAS, Київ від 300 грн. Acid 3.0 by SalatParty Вже не хочу 26 жовтня Acid 3.0 by SalatParty ATLAS Придбати VYSTAVKA Techno 27 жовтня 23:00, Сб VYSTAVKA Techno ВДНГ, Київ від 250 грн. VYSTAVKA Techno Вже не хочу 27 жовтня VYSTAVKA Techno ВДНГ Придбати