24-pay-mark Created with Sketch.

HAIK aka Florian Schirmacher (WAREIKA, Germany)

11 листопада 2023, сб. 16:00-23:00
KURENI Київ, Паркова дорога, 4
від 300 ₴
від 300 ₴

Про подiю

Мультиінструменталіст і епатажний артист. Вокаліст і автор треків німецького колективу WAREIKA, який підкорив київські схили в кінці літа. Цього разу HAIK aka Florian Schirmacher повертається наодинці, щоб разом з нашими SMAILOV та MAMAY зробити листопад різнобарвним завдяки авторському звучанню і нереальній колекції вінілу, скарби з якої він 11 листопада привезе в КURENI.

11.11 | 16:00-23:00
HAIK aka Florian Schirmacher
[WAREIKA / Germany]

Флоріан Ширмахер з дитинства пірнав не тільки в озера біля німецького містечка Бремерхафен. Головним його зануренням стала творчість, адже HAIK виріс у будинку, де мистецтво та музика були частиною повсякденного життя. Він розвивав свої пристрасті, співаючи в хорі, грав на барабанах в оркестрі та щоденно займався фортепіано. Це наклало прекрасний відбиток на його автентичності і зробила ім’я впізнаваним в будь-якій музичній спільноті від нео-классики до прямолінійного андеграунду.

Florian Schirmacher вже більше десяти років відомий киянам по своїм яскравим живим виступам в складі проекту WAREIKA з Гамбургу, під час яких музиканти демонструють своє майстерне володіння інструментами в поєднанні з електронним обладнанням. HAIK подарує цей магічний вайб знову і змусить вас згадати благодійне літо, яке ми прожили всі разом.

DRESSCODE: smart casual / after five / colors
[без спорт & бізнес стилю / без сумок через плече & рюкзаків]

Резерв і інфо:
+380 (67) 371 64 54

Схожі події

HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI 20 липня 16:00, сб HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI Київ, KURENI від 300 ₴ HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI Вже не хочу 20 липня HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI KURENI Придбати ANIMAL PICNIC[Spain] - MONASTETIQ - FLEMING - KRØFT в KURENI 27 липня 16:00, сб ANIMAL PICNIC[Spain] - MONASTETIQ - FLEMING - KRØFT в KURENI Київ, KURENI від 300 ₴ ANIMAL PICNIC[Spain] - MONASTETIQ - FLEMING - KRØFT в KURENI Вже не хочу 27 липня ANIMAL PICNIC[Spain] - MONASTETIQ - FLEMING - KRØFT в KURENI KURENI Придбати JUNKET [live] - LITERATURA [Connected] - SATOSHI [Belgium] 21 липня 16:00, нд JUNKET [live] - LITERATURA [Connected] - SATOSHI [Belgium] Київ, KURENI від 300 ₴ JUNKET [live] - LITERATURA [Connected] - SATOSHI [Belgium] Вже не хочу 21 липня JUNKET [live] - LITERATURA [Connected] - SATOSHI [Belgium] KURENI Придбати Caribbean club Disco party 20 липня 18:30, сб Caribbean club Disco party Київ, CARIBBEAN club від 190 ₴ Caribbean club Disco party Вже не хочу 20 липня Caribbean club Disco party CARIBBEAN club Придбати