На славу темряви?

17 квітня 2020, Пт. 20:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Сеанс 17 квітня переноситься на вересень місяць в зв'язку з карантинними обмеженнями. Найближчим часом буде визначена остаточна дата, власники квитків будуть проінформовані через смс.

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

На славу темряви? у Києві! Чекаємо на вас 2020-04-17 в 20:00 на локації Будинок Кіно, Київ.
Ви можете придбати квитки на На славу темряви? на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА "На славу темряви?" У КИЄВІ?

1. Найпровокаційніша картина Sundance Film Festival
2. До біса смішне кіно
3. Фільм, що об'їхав весь світ, нарешті в Україні

17 квітня в Києві відбудеться українська прем'єра скандального документального фільму з програми останнього Sundance Film Festival «На славу темряви?» («Hail Satan?», США, 2019 р., 95 хв., 18+). Режисерка: Пенні Лейн.
Забудьте все, що ви чули про сатаністів раніше: цей фільм не про криваві ритуали та поклоніння дияволу, а про громадянський протест в атмосфері карнавального свята. «Сатанинський храм» був заснований у 2013-му році випускниками Гарвардського університету Малкольмом Джаррі й Люсьеном Грівзом, що об'єдналися з метою протистояння консервативним тенденціям в американському суспільстві. За 6 років рух вийшов за межі соціального тролінгу, ставши серйозним майданчиком для популяризації ідей соціальної справедливості та релігійного плюралізму. Іронія та сарказм, звичайно ж, нікуди не зникли.
Ідеологія групи базується на цінностях світського гуманізму: боротьба за справедливість, емпатія, недоторканність людського тіла, повага до чужих свобод, науковий метод пізнання світу. Попри формальний статус релігійної організації, «Сатанинський храм» просякнутий секулярною культурою. Жодного містицизму; Сатана тут не більше, ніж літературний образ, символ «вічного бунтівника», що розширює горизонти дозволеного.
Що буде, якщо біля пам'ятника «десяти заповідей» поставити статую Бафомета? Що буде, якщо освятити могилу засновника фундаменталістської релігійної організації поцілунками одностатевих пар? Що буде, якщо в просякнуту релігійними порядками школу принести дрібку вільнодумства?
Приходьте та дізнаєтеся. Провокація — це цілюще!
Фільм демонструється з оригінальною звуковою доріжкою та українськими субтитрами. Після перегляду — обговорення.