Halloween

28 жовтня 2019, Пн. 19:00
від 350 грн.
від 350 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Halloween?

1. Перше Велике симфонічне шоу "Хелловін" за участі 100 музикантів на сцені!
2. Нові відчуття від музики і кінофільмів, які дивилися мільйони глядачів, затамувавши подих!
3. Двогодинний атракціон: Весело! Страшно! Цікаво!

Trick or treat? «Солодкість або гидота?», «Гаманець або життя?»

Всім любителям гострих відчуттів! 28 жовтня 2019 в театрі музкомедії Нове Велике Симфонічне Шоу для всієї родини - «Хелловін»!


До «Дня всіх святих» ми підготували спеціальну музичну програму. Ви відчуєте себе Героями справжніх пригод, згадаєте дитинство, де Страх супроводжує Інтерес, де невідоме тримає за руку розгадку найстрашніших таємниць Всесвіту! Тільки подумайте, адже саме музика до будь-якого кінофільму створює ті непередавані відчуття, викликає емоції і підвищує адреналін в кожному з нас!

Велике симфонічне шоу «Хелловін» - це музика до кінофільмів, які мільйони глядачів переглядають десятки разів і завжди після цих переглядів ми чуємо «Ну дуже цікаво», «Ну дуже страшно», «Ну дуже круто»!

Мисливці за привидами, Гаррі Поттер, Дракула, Ван Хелсінг, Адвокат Диявола, Майстер і Маргарита, Вій, Дзвінок і багато інших композицій - все це Велике симфонічне шоу «Хелловін»!

Диригент: Андрій Чорний!

Схожі події

Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати