28 жовтня 2019, Пн. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 350 грн.
від 350 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Halloween?

1. Перше Велике симфонічне шоу "Хелловін" за участі 100 музикантів на сцені!
2. Нові відчуття від музики і кінофільмів, які дивилися мільйони глядачів, затамувавши подих!
3. Двогодинний атракціон: Весело! Страшно! Цікаво!

Trick or treat? «Солодкість або гидота?», «Гаманець або життя?»

Всім любителям гострих відчуттів! 28 жовтня 2019 в театрі музкомедії Нове Велике Симфонічне Шоу для всієї родини - «Хелловін»!


До «Дня всіх святих» ми підготували спеціальну музичну програму. Ви відчуєте себе Героями справжніх пригод, згадаєте дитинство, де Страх супроводжує Інтерес, де невідоме тримає за руку розгадку найстрашніших таємниць Всесвіту! Тільки подумайте, адже саме музика до будь-якого кінофільму створює ті непередавані відчуття, викликає емоції і підвищує адреналін в кожному з нас!

Велике симфонічне шоу «Хелловін» - це музика до кінофільмів, які мільйони глядачів переглядають десятки разів і завжди після цих переглядів ми чуємо «Ну дуже цікаво», «Ну дуже страшно», «Ну дуже круто»!

Мисливці за привидами, Гаррі Поттер, Дракула, Ван Хелсінг, Адвокат Диявола, Майстер і Маргарита, Вій, Дзвінок і багато інших композицій - все це Велике симфонічне шоу «Хелловін»!

Диригент: Андрій Чорний!

Схожі події

Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати JONY ELMAN ANDRO 08 грудня 19:00, Нд JONY ELMAN ANDRO Київ, StereoPlaza від 850 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 08 грудня JONY ELMAN ANDRO StereoPlaza Придбати Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 5 Подiй Рок балади і Віртуози Києва 29.11 - 15.12.2019