Хаос.Женщіни на межі нервового зриву

19 серпня 2020, Ср. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Хаос.Женщіни на межі нервового зриву в Києві! Чекаємо вас 2020-08-19 о 19:00 на майданчику Центральний Будинок Офіцерів ВСУ, Київ.
Ви можете купити квитки на Хаос.Женщіни на межі нервового зриву на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на спектакль Хаос. Жінки на межі нервового зриву?

1. Насолодитися сумішшю трагедії людських відносин, життєвого фарсу та комедії.
2. Дізнатися, як героїні впораються зі своїми проблемами.
3. Зрозуміти, як втриматися на межі нервового зриву.

Кажуть, неможливо зрозуміти жіночу логіку. Кажуть – чого хоче жінка – того хоче Бог. Хочете зрозуміти сучасну жінку? Дивіться спектакль «ХАОС»!

Спектакль-відкриття, спектакль-одкровення, спектакль-викриття. Про що? Про сучасних жінок, у кожної з яких є своя історія. Цілком успішні сучасні дами – психотерапевт, журналіст і вчитель – намагаються розібратися в своєму житті. Причинами їх неврозів стають звільнення, розлучення, діти, різні чоловіки, подружні зради, недолугі начальники, абсурдні чиновники. Вони досягли 30-річного рубежу, але до сорока їм ще далеко. Вони домоглися впевненого соціального статусу, але їм хочеться все кинути до біса і зайнятися любов'ю. Вони красиві, але страшно самотні.

Як вони знаходять вихід з тупикових ситуацій? Що можуть дозволити собі жінки в житті і на театральній сцені? На всі ці запитання відповідає спектакль «Хаос», в якому режисер Максим Голенко поєднав трагедію, комедію та фарс.

Кожен упізнає й типових героїнь великого міста, й типові проблеми. Тож «Хаос» можна назвати посібником для «жінок на межі нервового зриву».

П'єса - Міка Мюллюахо (Фінляндія)
Режисер - Максим Голенко
Хореограф - Павло Івлюшкін
Художник - Юлія Заулічний
Продюсери - Тетяна Едемському та Олена Новохатко

В ролях:
Катерина Кістень - заслужена артистка України
Віталіна Біблів - актриса театру "Золоті Ворота"
Анна Кузіна - актриса театру та кіно
Дмитро Олійник - актор театру "Золоті Ворота"