Хаос. Жінки на межі нервового зриву

14 листопада 2020, Сб. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Вистава «Хаос. Жінки на межі нервового зриву» в Центральному Будинку Офіцерів ВСУ, Київ.

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ?

1. Можливість подивитися і подумати над проблемами, з якими кожен з нас стикається щодня.
2. Несподівана назва натякає на захоплюючий сюжет.
3. Насолодитися талантом чудових акторів.

СУЧАСНА КОМЕДИЯ «ХАОС. ЖІНКИ НА МЕЖІ нервового ЗРИВУ» В КИЄВІ

Красиві, доглянуті і самодостатні. Здавалося б, чого ще не вистачає сучасним жінкам? Але, ось жіноча логіка - це річ складна і, зрозуміти жінку іноді важко навіть їй самій. 19 серпня о 20:00 в Центральному Будинку Офіцерів ВСУ приголомшлива, легка комедія «Хаос. Жінки на межі нервового зриву» спробує розкласти по поличках нюанси жіночої душі.

На сцені з дивним розмахом будуть представлені історії трьох подруг. Шкільна вчителька, журналістка і психотерапевт у виконанні Катерини Кістень, Віталіни Біблів і Анни Кузиної розкажуть вам свої найпотаємніші історії. Вони досягли впевненого соціального статусу, але чому тоді вони такі самотні? Що ж є причиною їх неврозу? І який вихід вони знайдуть з тупикової ситуації?

«Хаос. Жінки на межі неврвового зриву» - це захоплююча суміш трагедії людських відносин і заразливої комедії. Вистава абсолютно точно заслужено отримала свою назву практичного посібника «Що робити жінці на межі неврвового зриву». Ви отримаєте дуже точні і несподівані відповіді на ваші запитання.

ДЕ ПРИДБАТИ КВИТКИ НА ВИСТАВУ «ХАОС. ЖІНКИ НА МЕЖІ нервового ЗРИВУ»?

Непередбачуваний фінал дивовижною комедії ви зможете побачити оформивши квитки на сайті Concert.ua. Також ви можете замовити доставку кур'єром або забрати їх в нашому найближчому офісі. Поспішайте придбати найзручніші місця і провести вечір в приємній атмосфері гумору.