Хаос. Жінки на межі нервового зриву

6 червня 2019, Чт. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Красиві, доглянуті, успішні і самодостатні. Здавалося б, що ще не вистачає сучасним жінкам? Але жіноча логіка - штука складна і зрозуміти жінку іноді нелегко навіть їй самій.

«Хаос. Жінки на межі нервового зриву »- блискуча легка сучасна комедія, яка спробує розкласти по поличках усі нюанси бунтівної жіночої душі. Чи вдасться?

На сцені з дивним розмахом розгорнуться три історії абсолютно різних і в той же час разюче схожих жінок. Шкільна вчителька, журналістка і психотерапевт у виконанні Катерини Кістень, Віталіни Біблів і Анни Кузиною поділяться з вами найпотаємнішими бажаннями.

Як у кожної з нас, причини для неврозів знайдуться, варто їх тільки гарненько пошукати: ревнощі, руйнується шлюб, некеровані діти, недолугий бос. Список можна продовжувати нескінченно. Але нам, глядачам, цікаві не причини, а то, як героїні впораються зі своїми проблемами.

«Хаос» - це захоплююча суміш трагедії людських відносин, життєвого фарсу і заразливою комедії. Ви отримаєте найнесподіваніші відповіді на питання, які хвилюють кожну жінку. Вистава цілком заслужив своє жартівливе звання практичного посібника «Що робити жінці на межі зриву», адже з цим завданням він справляється на відмінно!

Схожі події

Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Хор ім. Г. Верьовки 31 липня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 31 липня Хор ім. Г. Верьовки Одеський театр Опери та Балету Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати