Happy // New

31 грудня 2018, Пн. 22:00
Будинок Одягу Київ, Львівська площа, 8
від 750 грн.
від 750 грн.

Галерея

Happy // New у Києві - фото №1 Happy // New у Києві
Happy // New у Києві - фото №2 Happy // New у Києві афіша
Happy // New у Києві - фото №3 Happy // New у Києві квитки
Happy // New у Києві - фото №4 Happy // New у Києві на concert.ua
Happy // New у Києві - фото №5 Happy // New у Києві фото
Happy // New у Києві - фото №6 Happy // New у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на вечірку "Happy // New"?

1. Музика від українських виконавців міжнародного рівня
2. Унікальний арт-об'єкт американського медіа-артиста Андроіда Джонса
3. Багаторівневий простір з великою кількістю розважальних зон

HAPPY//NEW - унікальне поєднання арт-об'єкта з новорічною вечіркою, яке відбудеться на імерсивній виставці Samskara в самому центрі Києва.

Музичні діячі-діджеі Влад Фісун та Анатолій Тапольский керують програмами двох танцполів на всю ніч. Івент має статус міжнародного, але ж всі артисти мають різноплановий досвід виступів по всьому світу, від затишних приватних вечірок до найвідоміших фестивалів.

До того ж, сучасний медіа-арт американського митця Андроіда Джонса, який виставлявся навіть на фестивалі Burning Man, дворівневий простір, демократичні бари, сферичний кінотеатр, чілл-зона та секретна кімната.

Анатолій Тапольский - видатний діяч клубної сцени України, фактично підняв з глибин андеграунду драм-н-бейс культуру на якісний рівень. Культові вечірки Time2Bass, багатотисячні рейви, радіошоу та подкасти - але цього року Анатолій додав дуже атмосферні стріми з мальовничих куточків України, вуличних свят, навіть з Чорнобильської зони, перетворюючи будь яку локацію на музичний майданчик. На новорічній вечірці команда Time2Bass представлена у повній красі - давній колега Анатолія по студійним проектам та лайвам VovKING, принцеса драм-н-бейсу Limekid та запальний X-Gun.

DJBuro - творче об’єднання з різноманітним та насиченим досвідом. На чолі Влад Фісун, який влаштовує вечірки понад 20 років. Культові “Афіша-паті”, яскраві івенти Playboy у 2000-ні, екстремальні BOMZH-Party, а ще фестивальна діяльність в JazzKoktebel, Atlas Weekend та Z-Games, навіть офіційні івенти Burning Man в Україні. Колеги-бюрократи проактивні не тільки у діджейских галузях: Володимир Сіваш декілька років робить щотижневе шоу на Радіо Аристократи, Ксенія Палфі веде модельну діяльність, а Маша Ефі до гастрольного графіка додає ще редактуру блога на djburo.com. Окрім резидентів, на новорічній сцені ще з’явиться секретний гість, один з найвідоміших українських електронних продюсерів.

Samskara - виставка американського мультимедіа артиста Андроіда Джонса, яка мандрує світом. Більш ніж 70 авторських робіт, кінотеатр 360, віртуальна реальність, інтерактивні інсталяції - до цього в новорічну ніч додадуть спецефекти, світлове шоу, мерч-зону. А ще - два бари, орієнтальний фудкорт с чілл-аут зоною і таємна кімната. Такої вечірки ще не було на Samskara, не було в Києві, та взагалі!

TAPOLSKY & FRIENDS
LIMEKID
TAPOLSKY
VOVKING
X-GUN

DJBURO
VLAD FISUN
KSUSHA PALFI
VLADIMIR SIVASH
MASHA EFY

SPECIAL SECRET GUEST

2 DANCEFLOORS
70 ART OBJECTS
2 BARS AND FOODCOURT
1 SECRET ROOM

DOORS 22:00

Схожі події

MONATIK в Queen Country Club 11 липня 19:00, Сб MONATIK в Queen Country Club Київ, Queen Country Club від 500 грн. MONATIK в Queen Country Club Вже не хочу 11 липня MONATIK в Queen Country Club Queen Country Club Придбати Новорічний концерт Новорічний концерт 4 Події Новорічний концерт "Штраус в опереті" 26.12 - 26.12.2020 Святковий концерт Святковий концерт 5 Подiй Святковий концерт "Різдвяні зустрічі" 29.12 - 30.12.2020 Макс Барских 10 липня 23:00, Пт Макс Барских Одеса, ITAKA Beach Resort & Night Club від 500 грн. Макс Барских Вже не хочу 10 липня Макс Барских ITAKA Beach Resort & Night Club Придбати