14 лютого 2019, Чт. 19:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 230 грн.
від 230 грн.

Галерея

Про подiю

Симфонічний оркестр "Hardy", по праву заслужив визнання і любов публіки, сьогодні є одним з не багатьох молодих оркестрів, який поєднує в собі драйв сучасної музики, чарівність і професіоналізм.

Сміливі рішення знаменитих Рок Хітів в оригінальному аранжуванні диригента оркестру Олексія Андрійчука, а так само професійно-драйвове виконання їх оркестром не залишать байдужим жодного слухача. До дня всіх закоханих оркестр Hardy підготував нову романтичну, але і драйвову програму I love Rock - N Roll, в яку увійшли пісні таких виконавців як: KISS, Rolling Stones, Scorpions, Bon Jovi, Queen, Eagles, Metallica, ACDC і ін.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати