Hardy. Класика вітчизняного кіно

8 вересня 2018, Сб. 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Hardy. Класика вітчизняного кіно"?

1. Побачити симфонічне шоу.
2. Почути найулюбленіші пісні з найулюбленіших фільмів.
3. Провести вечір із приємним почуттям ностальгії.

8 вересня в Одеській обласній філармонії відбудеться чудовий захід. Симфонічний шоу-оркестр Hardy дасть вам чудову можливість насолодитися веселими, добрими і завжди актуальними музичними композиціями з найулюбленіших і близьких серцю кінострічок минулого.

"Діамантова рука", "Іван Васильович змінює професію", "Службовий роман", "Карнавал", "Іронія долі", "Гостя з майбутнього"... Цей список далеко неповний! Тож приготуйтеся: у філармоні цього вечора дійсно зазвучить класика вітчизняного кіно. Композиції зі всіх перерахованих кінофільмів створені прекрасними митцями, тому вони залишаються з нами вже довгі роки. Навіть через ще більшу кількість часу ці саундтреки радуватимуть слухачів і викликатимуть лише найприємніші і позитивні емоції.

8 вересня талановиті вокалісти південного міста будуть виконувати легендарні пісні з кінофільмів, радуючи тих, хто прийшов, своїми голосами. А музичне оформлення концерту лягло на плечі прогресивного і високопрофесійного симфонічного оркестру Hardy. Цей колектив не раз уже демонстрував жителям Одеси свою чудову підготовку і широкі можливості. Не пропустіть концерт "Класика вітчизняного кіно" і ваше серце наповниться позитивним настроєм і радістю!