HARU

1 жовтня 2020, Чт. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 349 грн.
від 349 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Зверніть, будь ласка, увагу

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
Організатор: GAS concert
Контакти організатора: [email protected] https://www.facebook.com/gasconcert/

HARU (Юрій Пак) - музикант, автор і виконавець власних пісень.
Юра з самого дитинства займався музикою: вокалом, грою на гітарі, фортепіано, саксофоні та ударній установці. Уподобання в жанрах: R&B / Soul, Hip-Hop, K-pop.
Сольну кар'єру почав в 2018 році, а до кінця 2019 вже випустив два альбоми - ОНА (квітень) і ZOO (жовтень). Пісні HARU потрапляють в топи стріммінгових сервісів, а кліпи «ВКИНО», «Не руинь тишину», «Отгоните рассвет» в перші дні долають позначку в мільйон переглядів на Youtube. Успішно стартує лінія одягу -AURA.

В рамках осіннього туру 2020 HARU знову відвідає Київ, який надихнув його теплим прийомом в листопаді. 1 жовтня 2020 року на майданчику Bel'etage відбудеться сольний концерт HARU, в цей раз нас чекає програма з музикантами, ще більше пісень і драйву!

Артисти