НОВА ДАТА

Hauser

3 грудня 2020, Чт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 590 грн.
від 590 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 24 квітня 2020 року, цю подію перенесено на 8 жовтня.

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА Бонапарт Концерт

"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Hauser в Києві! 8 жовтня у Палаці Україна в Києві виступить знаменитий хорватський віолончеліст Степан Хаусер.

Чому варто піти на концерт Хаусер?

1. Унікальна техніка виконання.
2. Безмежна харизма музиканта, в яку закохуєшся відразу.
3. Полум'яна енергія музики, що заповнює весь зал.

Hauser – віртуоз гри на віолончелі

8 жовтня у Палаці Україна з грандіозним концертом виступить знаменитий віолончеліст Stjepan Hauser. Яскравий учасник хорватського дуету віолончелістів 2CELLOS - Хаусер - подарує столичній публіці ефектний сольний виступ. Готуйтеся до найчарівнішого вечора музичного сезону! Квитки на концерт Hauser в 2020 році радимо замовляти вже сьогодні: вони дорожчатимуть.

Зустрічайте на сцені Палацу Україна музиканта «2CELLOS»

У Києві Степан Хаусер під акомпанемент Київського симфонічного оркестру представить приголомшливу програму з яскравих творів класичної музики. Прозвучать також авторські кавери на світові хіти: Smooth Criminal, Now We are Free, The Show Must Go On. Концерт перетвориться в ефектний перфоманс і стане для всіх справжнім відкриттям. Stjepan Hauser здивує віртуозним виконанням і накриє зал ураганом емоцій.

У числі метрів, у яких навчався Степан Хаусер, - Мстислав Ростропович, Ральф Киршбаум, Олександр Івашкін, Філіпа Мюллер. Світова популярність наздогнала музиканта, коли він, будучи учасником 2CELLOS, разом з Лукою Шулічем, виклав в YouTube кавер-версію на хіт Майкла Джексона Smooth Criminal. Робота підірвала мережу і познайомила світову публіку з талановитим віолончелістом. Далі були успішні виступи в кращих концертних залах Європи.

Як купити квитки на концерт Хаусера в Києві?

Концерти Степана Хаусера незмінно супроводжуються аншлагами. Тому замовити квитки на Hauser в Києві рекомендуємо вже сьогодні. Вибирайте кращі місця на Concert.ua.

Артисти