Музика Світу «HEAVEN Flute Duo»

23 серпня 2019, Пт. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Мистецький проект ARTSpace Київського Планетарію запрошує на нове повнокупольне шоу Музика Світла «HEAVEN Flute Duo». Цього вечора під Зоряним небом чарівні флейти!
Вперше у Києві HEAVEN Flute Duo представляє Вам концертну програму Spaseship to Eternity (Космоліт у вічність), В якій прозвучать композиції із кінофільмів, класичної, национальной музики різніх стран у авторському аранжуванні, а такоже власні композіції в співавторстві з Pol Solonar (Київ) .
Наш флейтовий космоліт вірушіть у фантастичну подорож та відвідає найдивніші за своєю красою музичні галактики, створені унікальними талановитими музикантами зі всього світу.
Вас очікує незабутнє повнокупольне 3D-шоу з унікальними проекціяміи природи та космосу під чарівні звуки флейт HEAVEN Flute Duo.
Дует HEAVEN Flute Duo - народження з любові до флейти и музики двох флейтістів-професіоналів Амадея и Олени. Музичний стиль - Heaven's Music - музика неба (музика, що надихає).
Ви поринете у годину музичного проміжку від видатних класичних композиторів, таких як Й.С. Бах до сучасних молодих авторів.