Музика Світу «HEAVEN Flute Duo»

23 серпня 2019, Пт. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Музика Світу «HEAVEN Flute Duo» в Київ! Чекаємо на вас 2019-08-23 в 19:30 на локації Київський планетарій, Київ.
Ви можете придбати квитки на Музика Світу «HEAVEN Flute Duo» на Concert.ua онлайн або з доставкою кур’єром. Або замовте на сайті та заберіть на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі.
Мистецький проект ARTSpace Київського Планетарію запрошує на нове повнокупольне шоу Музика Світла «HEAVEN Flute Duo». Цього вечора під Зоряним небом чарівні флейти!
Вперше у Києві HEAVEN Flute Duo представляє Вам концертну програму Spaseship to Eternity (Космоліт у вічність), В якій прозвучать композиції із кінофільмів, класичної, национальной музики різніх стран у авторському аранжуванні, а такоже власні композіції в співавторстві з Pol Solonar (Київ) .
Наш флейтовий космоліт вірушіть у фантастичну подорож та відвідає найдивніші за своєю красою музичні галактики, створені унікальними талановитими музикантами зі всього світу.
Вас очікує незабутнє повнокупольне 3D-шоу з унікальними проекціяміи природи та космосу під чарівні звуки флейт HEAVEN Flute Duo.
Дует HEAVEN Flute Duo - народження з любові до флейти и музики двох флейтістів-професіоналів Амадея и Олени. Музичний стиль - Heaven's Music - музика неба (музика, що надихає).
Ви поринете у годину музичного проміжку від видатних класичних композиторів, таких як Й.С. Бах до сучасних молодих авторів.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Святослав Кондратів 14 червня 21:00, Нд Святослав Кондратів Online-трансляція, Online-трансляция від 150 грн. Святослав Кондратів Вже не хочу 14 червня Святослав Кондратів Online-трансляция Придбати MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати