8 грудня 2019, Нд. 19:00
Центр культури та мистецтва НАУ Київ, Пр-т Космонавта Комарова, 1
від 490 грн.
від 490 грн.

Про подiю

HEILUNG - автори саундтреків до останнього сезону "ГРА ПРЕСТОЛIВ" вперше відвідають столицю з великим концертом

Колектив відтворив у своїй музиці звучання Північної Європи залізного віку та епохи вікінгів. Звучання композицій побудовано на використанні традиційних скандинавських інструментів і голосів, які переносять слухача в дохристиянські часи, коли людина була одним цілим з природою.

Кожен виступ Heilung - це захоплююча видовищна подія, де зникають межі між сценічним дійством і стародавніми обрядами, минулим і сьогоденням.

Heilung використовує древньоскандинавські тексти з археологічних артефактів в своїх піснях, що стосуються героїчних подій або перекладів древніх текстових елементів. Аутентичне звучання і естетика давньої цивілізації створюється за допомогою кісток, бубнів, шуму води, дерев'яних щитів і копій.
У перекладі з німецької мови HEILUNG означає "зцілення", в цьому і полягає суть музики Heilung. Слухач залишається в спокійному і розслабленому стані після музичної подорожі, лідер гурту Кай Уве Фауст вважає, що чарівна сила музики здатна зцілювати тіло і душу людини.

В арсеналі гурту є композиція присвячена духам Карпатських лісів.

Журнал Metal Hammer UK називає концерт на фестивалі Midgardsblot в Норвегії одним з кращих живих виступів 2017 року.
Музика Heilung прозвучала в рекламі нового сезону фентезійного драматичного серіалу «Гра престолів» Game of Thrones.
Не зволікай, зануритися в світ таємничих шаманів і войовничих вікінгів. Почуй голос предків.

Схожі події

МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати DREZDEN 28 лютого 19:00, Пт DREZDEN Київ, Bel etage від 599 грн. DREZDEN Вже не хочу 28 лютого DREZDEN Bel etage Придбати