11 квітня 2020, Сб. 19:30
Центральний будинок художника Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Хелавіса в Києві! Чекаємо вас 2020-04-11 о 19:00 на майданчику Центральний Будинок Художника, Київ.
Ви можете купити квитки на Хелавіса на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Якщо десь за межами нашої галактики - на далеких планетах - в оточенні краси ідеального світу живуть незбагненні герої язичницьких п'єс і слухають старовинні перекази під кришталевий звук арф, то вони чують саме цей голос.

Голос, який став унікальним феноменом у вітчизняній і світовій фолк-музиці. Хелавіса (Наталія О'Шей) - беззмінний лідер групи "Мельница" - однієї з кращих російських груп, що грають акустичні та електроакустичні композиції.

Саме "Мельница" колись змінила ставлення аудиторії до фолку, і зробила цей жанр таким популярним. На цей раз Хелавіса приїде до Києва в рамках сольного проекту з новою програмою.

Дослідження планети Люціферази йде повним ходом. Героїчні перші поселенці зустрічають на своєму шляху воронів, драконів і загадкових саламандр, але при цьому не забувають зберігати і цінувати спогади про СтаруЗемлю. Концертна програма Хелавіси і Сергія перенесе слухачів на багато макроліг в глибокий космос і на багато століть назад і вперед у часі. Як завжди, це безкомпромісне шоу двох - тільки арфа і гітара, тільки два голоси, виразне світло і кришталевий звук.

11 квітня тільки на один вечір Будинок Художника перенесеться в світ космічних кораблів і далеких світів, дивних істот і дивовижних сказань.

Концертна телепортація відбудеться в компанії дивовижної Хелавіси - душі і голосу групи "Мельница", а допомагати в цій подорожі їй буде Сергій Вишняков. Разом музиканти представлять своїм шанувальникам нову програму. Не пропустіть шанс потрапити на це унікальна подія!